Zwolle 16-09-2006 CAC-CACIB

 

 

Zwolle 16-09-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. F. Klindrup

Aantal inschrijvingen 41

 

Reuen babyklas

aantal deelnemers: 2

VB 1:    Beste Baby:

            Zoë Bruintje Beer v.h. Turfveld,

            Eig.: S.A.M. Kuipers

VB 2:    Zenzi v.h. Turfveld,

            Eig.: J.M. v.d. Plaat

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Beste Pup:

            Eeyore's Empire Strikes Back,

            Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers:6 / absent: 1
U 1:      Pooh Bear’s Eros,

            Eig.: W. & M.E. Colijn
U 2:      Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction,

            Eig.: A. Ligtenberg

ZG 3:    Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude

            Bosch,

            Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG 4:    Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: E.M. Zegers

            & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG:       Merwediek’s Amazing Santo Arturo,

            Eig.: A.M.J. & R. Pranger

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 6
U 1:      Tenero v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Bobo v.’t Stolzhof,

            Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 3:      Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 4:    Captain Odin van Schoonouwen,

            Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG:       Atilla Gàbor v. Borghende,

            Eig.: C. Hoogland

ZG:       Govert v.d. Weeze Beek:

            Eig.: A. Paulissen

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 6
U 1:      res.CAC-CACIB

            Aäron from Tibo’s Rascals,

            Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

U 2:      Orongo Simba v. Tiroca,

            Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG 3:    Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

ZG 4:    Otterbay Lord of the Dance,

            Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

 

ZG:       Queenslands Vito Proud to Present,

            Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

ZG:       Mill Dream’s Mio Diesel,

            Eig.: G.E. Hofs

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1
U 1:      CAC-CACIB, BOB:

            Amish du Jardin de L’Ours,

            Eig.: M. Desart

Teven babyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Zoë Dunya v.h. Turfveld,

            Eig.: P.C. Hordijk

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Eeyore's Etcetera Etcetera,

            Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 4 / absent: 1
ZG 1:    Merwediek’s Amazing Camilla,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

ZG 2:    De Veldliggers Faith,

            Eig.: G.E. Hofs

ZG 3:    Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: C. & W. Kloot

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 5 / absent: 1

ZG 1:    Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 2:    Chanouck v. Schoonouwen,

            Eig.: J.S. Nieuwland

ZG 3:    Jessie from Mariner’s Place,

            Eig.: N.W. Volmerink

ZG 4:    Prinses Lizzy v.d. Berenstal,

            Eig.: W.C. Theunissen

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1:      CAC-CACIB:

            Marit Bär vom Rodebachtal,

            Eig.: E.M. Zegers

            & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 2:      Belle Isle’s Newf’s Dark Rose,

            Eig.: A. & M.W. Ligtenberg

U 3:      Newf Mermaid Zelinka,

            Eig.: L. & S. Segers-Meirlaen

U 4:      Chatkantarra Nenya,

            Eig.: P. Bogaerts & M. Hoffmann

ZG:       Beau van ‘t Hunzedal,

            Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG:       Eeyore's Deal With Kosa’s Place,

            Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen

Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 1
U 1:      res.CAC-CACIB

            Newf Mermaid Bella Donna,

            Eig.: L. & S. Segers-Meirlaen