Zwolle 2005

Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Zwolle 19-11-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. J. Jacobsen

aantal deelnemers: 61

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 5

U 1:      Eeyore's Double O Seven,

            Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

ZG 2:    Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld,

            Eig.: O. Jacobs

ZG 3:    Queenslands Mister Gentle,

            Eig.: T. Houtzager

G 4:      Cuppendales Rolls Frodo,

            Eig.: I. v. Guilik

G:        Captain Odin v. Schoonouwen,

            Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 6

U 1:      Whatever Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: G. Cornet

U 2:      Morena’s Amigo-Bär,

            Eig.: H.& H.G. Busmann

ZG 3:    Baloe,

            Eig.: K.C. v.d. Hoek

G 4:      De Veldligger’s Dazzle Djahil,

            Eig.: M. v. Dijk

G:        Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

G:        De Veldligger’s Danco-Chester,

            Eig.: W. Struik

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1:      CAC-CACIB

            Ugly Bugly des Oursons du Vent,

            Eig.: S. Laignel

U 2:      res. CAC-CACIB

            High Secret Unavoidable,

            Eig.: C. & A. Piton

U 3:      I'll Be Back v. Strait of Belle Isle ,

            Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U 4:      Queenslands Vito Proud to Present,

            Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U:         Chatkantarra Jedy’s knight,

            Eig.: F.& A.G. Bonefaas

U:         Master Luke Skywalker Bär v.

            Gelderland,

            Eig.: O.& U. Schleisiek

U:         Otterbay Lord of the Dance,

            Eig.: M. Henderson & N. Dorsett

ZG:       Nowhere Man v. Strait of Belle Isle ,

            Eig.: A.A.W. Ligtenberg

ZG:       Chatkantarra Imrahil,

            Eig.: F. Bonefaas

ZG:       Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

           Eig.: M. & N. Kroon

 

Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      res. CAC-CACIB

            Zoe Forever v. Haus Heswell,

            Eig.: Y. & C. Ives-Lambregts

U 2:      De Veldliggers Amazing Mara,

            Eig.: T. Hofs

 

Teven veteranenklas:

aantal deelnemers: 1

ZG 1:    Elliston of the Newfyhome,

            Eig.: W.B.A. de Pril-Roskam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 2

VB 1:    Beste pup: I Am Who I Am Guards of

            the Cauliground,

            Eig.: G.  Cornet

B 2:      Su Me I Am Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: J.J.C. Verhorst

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 10 /  absent: 1

U 1:      Van Rhijn’s Carusanne,

            Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland

U 2:      Jill Parming v. Schönbühl,

            Eig.: A. Abeltshauser & M. Davids

U 3:      Eeyore’s Dream Come True,

            Eig.: S.J. Nielson

U 4:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U:         Sammy from Brenco’s Barn,

            Eig.: A. Radema

U:         Treasure from King of Helluland,

            Eig.: S. Jacobi

ZG:       Chatkantarra Oiyokipi Suka,

            Eig.: Y.D. Buijvoets

ZG:       Wabush v.d. Foekjuffer,

            Eig.: W.B.A. de Pril-Roskam

ZG:       Chanouck v. Schoonouwen,

            Eig.: J.S. Nieuwland

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 6

U 1:      Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

            Eig.: S. Jacobi

U 2:      Beau v. ’t Hunzedal,

            Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 3:      Noortje v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A.F. Bultman

ZG 4:    Sowhat Guards of the Cauliground,

            Eig.: G. Cornet

ZG:       Out of Eleven v. Tiroca,

            Eig.: N.G. Bakker

ZG:       Mill Dream’s Mio Matcheka,

            Eig.: B. & G. v.d. Vegt

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 17 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Thickish Newfoundland Key of my

            Heart, Eig.: S. Laignel

U 2:      Belle Isle's Newf's Sea of Delight ,

            Eig.: A.A.W.  Ligtenberg

U 3:      Exceptionally off Kosa's Place,

            Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries

U 4:      Nicole Kidman Bär v. Gelderland,

            Eig.: M.& D. Dams

U:         Newf Mermaid Zulaika,

            Eig.: L. Meirlaen

U:         Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Queenslands Uptown Girl,

            Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U:         Gentle Ascha v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: J.S. Nieuwland

U:         Black Bears Avenue’s Indian

Summer, Eig.: T. Vroom

U:         Djenn v. Asbjørn,

            Eig.: A.P. Bennink-Dielemand

ZG:       Ebony v.h. Fariahof,

            Eig.: N.W. Volmerink

ZG:       Oops i Dit it Again d’Empyreé,

            Eig.: E.M. v. Nimwegen

ZG:       Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG:       Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

            Eig.: D. de Vente

G:        Shadow Ochtendrood,

            J.B. Munsterman