Tentoonstellingsuitslagen Zuidlaren 5-3-2006 CAC-CACIB

 

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Zuidlaren 5-3-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. Lie (N)

aantal deelnemers: 51

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1    Beste pup

            Pooh Bear's Eros,

            Eig.: W. & M.E. Colijn

Reuen Openklas

aantal deelnemers: 11

U 1:      res. CAC-CACIB

            High Secret Unavoidable,

            Eig.: C. & A. Piton

U 2:     Threepond’s Stroke of Luck,

            Eig.: J. Wörner & M. Fischer

U 3:     Top Self’s Fallen off the Wagon,

            Eig.: E. Wouters & Plevoets-Rennen

U 4:     Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U:        And I Am Guards of the

            Cauliground, Eig.: G.  Cornet

U:        Otterbay Lord of the Dance,

            Eig.: W.D. & J. Stocks

U:         Baloe the Emperor’s Companion,

            Eig.: N.R. Keijser

U:         Remo v.d. Turfhoeve,

            Eig.: W.H. Ydema

ZG:      Master Luke Skywalker Bär v.

            Gelderland,

            Eig.: O.& U. Schleisiek

G:        Vanguard Promise of Gold,

            Eig.: J.F.L. Witjes

G:        Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 5

U 1:      Vercordia’s Don Quichotte,

            Eig. : A.P.. v. Doremalen

U 2:      Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

ZG 3:    Whatever Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: G. Cornet

ZG 4:    Iwan Baloe v.d. Ekamphoeve,

            Eig.: J. v.d. Ploeg

G:        De Veldliggers Danko Chester ,

            Eig.: W. Struik

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1:      Captain Odin v. Schoonouwen,

            Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 2:      Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 3:    Skogbjørnen’s Lord Kane,

            Eig.: A. Sins

ZG 4:    Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld,

            Eig.: O. Jacobs

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Amish du Jardin de l'Ours,

            Eig.: M. Desard

 

 

 

 

 

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 2 / absent: 1

B 1:      Pooh Bear's Esmee-Balou,

            Eig.: J.J.M. de Lange

Teven openklas

aantal deelnemers: 8

U 1:      CAC-CACIB

            Belle Isle's Newf's Sea of Delight ,

            Eig.: A.A.W.  Ligtenberg

U 2:      Fearless Bear’s Common Sense,

            Eig.: E. Wouters

U 3:      Nicole Kidman Bär v. Gelderland,

            Eig.: M.& D. Dams

U 4:      Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Aarnikarhun Bombardina,

            Eig.: J.F.L. Witjes        

U:         Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:       Larinkalion Brysselinblicca,

            Eig.: B. Salmelin

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 11

U 1:      res. CAC-CACIB

            Beau v. ’t Hunzedal,

            Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 2:      Jill Parming v. Schönbühl,

            Eig.: A. Abeltshauser & M. Davids

U 3:      Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer,

            Eig.: M. Davids

U 4:      So What Guards of the Cauliground,
            Eig.: G. 
Cornet

U:         Pascha Roxanne v. Tiroca,

            Eig.: K.S. de Wind

U:         Ducienea Z Toboso Wichrowe Laki,

            Eig.: S. Engelmann

U:         Sammy from Brenco’s Barn,

            Eig.: A. Radema

ZG:       Happy Famke v.h. Wijkse Bos,

            Eig.: C.J. de Groot

ZG:       New Found Love's Akira Abajomy,

            Eig.: J. Tuinhout

ZG:       Babuschka-Baronesse v.’t Hunzedal,

            Eig.: I.W.I. & C.S. Ploeg

M:        Whannes v.h. Hoogveen,

            Eig: G.J. Kamphuis

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1:      Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

U 2:      Threepond’s Remember Belle,

            Eig.: J. Wörner & M. Fischer

U 3:      Skogbjørnen’s Lady Kytha,

            Eig.: A. Sins

ZG 4:    Chatkantarra Papala Pksape Suka,

            Eig.: Y.D. Buijvoets

ZG:       Blossom v. ’t Stolzhof

            Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG:       Xavi v.d. Knijpsbrug,

            Eig.: R. Huft

ZG:       Xena van de Knijpsbrug

            Eig.: B.J. Blijham

ZG:       I Am Who I Am Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: G.  Cornet & G. van het Zelfde

G:        Larinkalion Huomiongohde,

            Eig.: B. Salmelin

M:        Shifrah Sya of Abisha’s Place,

            Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein