Zuidlaren 6-3-2005 CAC/CACIB

 

  Met dank aan Els Zwaag

Zuidlaren 06-03-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: Mevr. J. Cloo-de Vries

Aantal inschrijvingen 44

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 2

U 1:         CAC-CACIB BOB Dartagnon-Mac

                vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 2:         res.CACIB Tiamo v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

U 3:         Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

                Eig.: G. Ellings & G. Ringstra           

U 4:         Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W.D. & J. Stocks

ZG:         Amish du Jardin de l'Ours,

                Eig.: M. Desard
ZG:         Youp v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:         Gigantus Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos


Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 1

ZG 1:      Pooh Bear's Django,

                Eig.: J.J.M. de Lange


Reuen Jeugdklas
aantal deelnemers: 6

U 1:      res.CAC Vidar S v.h. Hoogveen,

            Eig.: R. & W. van Gestel

ZG 2:      Chounic’s Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 3:    Oliver of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 4:    Nazario Della Casa Del'Orso,

                Eig.: H.P.A. Loos

G:        Cuppendales Quenten Terrentino,

            Eig.: H.J.J.W. Többen
diskw.   New Found Love's Amor Mi Amigo,

                Eig.: J. Tuinhout

Reuen Kampioensklas, 1:
U 1:      Jehaj Pusini,

            Eig.: P. Panman

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Whannes v.h. Hoogveen,

            Eig: G.J. Kamphuis

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 14 / absent: 5

U 1:         CAC-CACIB Victoria v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren

U 2:      Fleur v.d. Portlandse Beer,
                Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3:         Ulla Promise of Gold,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U 4:      Honey Laika Sharon vd Ekamphoeve,

            Eig.: H. Oolders
ZG:         El Corsario’s Lopez Mercedes,

                Eig.: H. Koetsier

ZG:      Björka v.h. Turfveld,
                Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG:         Dana v. Rasta's Home,

                Eig.: T. & M. v.d. Gulik

ZG:         Lady d ‘Empyrée,

                Eig.: M.T. Meyer-Slegter

G:            Juno v.h. Turfveld,

                Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 5

U 1:         res.CACIB Oops i Dit it Again

                d’Empyreé,

                Eig.: E.M. v. Nimwegen

U 2:      Nala of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 3:      Dior from the Black Horse,

                Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf

ZG 4:    Black Bears Avenue’s Ilse,

                Eig.: Th. Vroom

ZG:      Emarron v.h. Turfveld,

            Eig.: G. Hacquebord

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 8

U 1:      res.CAC Hester v.h. Wijkse Bos,

                Eig.: A. Dibbits
U 2:      Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

            Eig.: D. & E. de Vente
ZG 3:      Otje Octavia v.h. Knosselbos,

                Eig.: A.D. Winkel-de Ruiter

ZG 4:      Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:      Shakira Carino from Mariner’s Place,

            Eig.: B.M. Wijmans
ZG:      Noortje v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

ZG:      New Found Love's Akira Abajomy,

                Eig.: J. Tuinhout
G:        Newetta's Vanna for the Black Wain,

            Eig.: J.M.M. Wisselink-Alders