WinnerAmsterdam 03-12-2005 CAC-CACIB

 

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Amsterdam 03-12-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: mevr. C. v. Dooren

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 5

VB 1:    Beste pup

            Yannick v.h. Hoogveen,

            Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

VB 2:    Artan of the Northern Hill,

            Eig.: E. de Jong

VB 3:    Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg,

            Eig.: M.M.E.  v. Gool

VB 4:    Yelle v.h. Hoogveen,

            Eig.: G.P. & J.A.C.M. Braspenning

B:         Aldar of the Northern Hill,

            Eig.: E. Hulst

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB Winner

            Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

            Eig.: M. & N. Kroon

U 2:      res.CAC-CACIB Olivier Bommel v.d.

            Berenstal,

            Eig: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3:      Orongo Simba v. Tiroca,

            Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 4:      Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

            Eig.: G. Ellings & G. Rienstra   

U:         Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U:         Umber v.h. Hoogveen,

            Eig.:T. Langendoen

U:         Bajazzo Big Point v.d. Rudelsburg,

            Eig.: C. Günther & W. Lill

ZG:       Loebas,

            Eig.: J. Kuenen & E. Hurkens

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:      Jeugd Winner

            Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Ambassador v. Borghende,

            Eig.: M. & G. Hesen

U 3:      Zidane v.d. Goudkust,

            Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4:      Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG:       Remo v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

ZG:       Procyon Proske v.h. Knosselbos,

            Eig.: N. Mahieu

G:        Queenslands Mister Gentle,

            Eig.: T. Houtzager

G:        Cuppendales Rolls Frodo,

            Eig.: I. v. Guilik

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1:      Vidar S. v.h. Hoogveen,

            Eig.: R. & W. van Gestel

ZG 2:    Mo Masullo  Della Casa del'Orso,

            Eig.: J.A.P. Brakenhof

Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB Winster

            Tosca v.h. Hoogveen,

            Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      Arthos v. Ermstal,

            Eig.: H.& C. Dueckers

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1:      Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2:      Fiona v.d. Portlandse Beer,

            R.L.F. v. Lopik

U 3:      Nostra v.d. Goudkust,

            Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4:      Maxima v.d. Berenstal,

            Eig.: B. Mienis & Hoogervorst

U:         Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U:         Gracia Luna Berenbont,

            Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U:         Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

            Eig.: D. de Vente

U:         Thazuya’s Chatelaine Roisin,

            Eig.: A.J. Wulder

U:         Biscaja Yellow Jewel v.d. Rudelsburg,

            Eig.: C. Günther

ZG:       Fraukje v.d. Turfhoeve,

            Eig.: C. Verheuvel

ZG:       Out of Eleven v. Tiroca,

            Eig.: N.G. Bakker

G:        El Corsario’s Jessica ,

            Eig.: J.J. & J. Melgert

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 10 /  absent: 2

U 1:      jeugd Winster

            Wiesje v.d. Goudkust,

            Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 2:      Navaisha's Beothuk Oso Yellowa,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3:      Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

U 4:      Adinda Caresse v. Borghende,

            Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden

ZG:       Van Rhijn’s Carusanne,

            Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland

ZG:       Navaisha's Beothuk Reina Yona ,

            Eig.: J.L. & C. de Ruiter

 

ZG:       Princes Pip v.d. Berenstal,

            C.S. Verhaag

ZG:       Dianah,

            Eig.: K. Deleye

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 8

U 1:      res. CAC-CACIB

            Noortje v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A.F. Bultman

U 2:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3:      Anjo,

            Eig.: M.C. v. Omme

U 4:      Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

            Eig.: S. Jacobi

U:         Hester v.h. Wijkse Bos,

            Eig.: A. Dibbits

U:         Mill Dream’s Mio Matcheka,

            Eig.: B. & G. v.d. Vegt

ZG:       Luka ot Tschornawa Cabaka,

            Eig.: P.J.M. Verrijdt

ZG:       Doeske v.h. Knuffeloord,

            Eig.: K. Deleye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

]