Winner - Amsterdam 25-11-2006 CAC-CACIB

 

 Met dank aan Gerda v/d Vegt

Winner - Amsterdam 25-11-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Mw. B. Schjoth (DK)
Aantal inschrijvingen: 54

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 3

VB 1:   Beste pup:

             Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld,

             Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma

VB 2:   Vercordia’s Filou,

             Eig.: E. Geudens

B 3:      Zenzi v.h. Turfveld,

             Eig.: J.M. v.d. Plaat

Reuen openklas

aantal deelnemers: 9

U 1:     res. CAC – res. CACIB

             Schimo's Oye Come Va,

             Eig.: B.M. Ingebrigtsen & S. Schjelderup

U 2:     Queenslands Vito Proud to Present,

             Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U 3:     Vanguard Promise of Gold,

             Eig.: J.F.L. Witjes

U 4:     Aäron from Tibo’s Rascals,

             Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U:         Poemba v.h. Knosselbos,

             Eig.: L. & J. van Mourik

U:         Procyon Proske v.h. Knosselbos,

             Eig.: N. Mahieu

ZG:      Great-Gandor Pearl of the Sweet

             Lake, Eig.: G.M. Wildschut

             & M.G. de Boer

ZG:      Xanneman’s Son from Bobo’s Home,

             Eig.: E. Geudens

G:         Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

             Eig.: J. Padding

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 14

U 1:     Jeugdwinner

             Björnebandens Saint Louis Blue,

             Eig.: S. Jacobi

U 2:     Ewing JR of the Heath Lake,

             Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens 

U 3:     Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction,

             Eig.: A. Ligtenberg

U 4:     Belle Isle's Newf's Start me Up,

             Eig.: L. Zeinstra & A. Ligtenberg

U:         Eeyore's Empire Strikes Back,

             Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U:         Boet v.d. Goudkust,

             Eig.: H. v.d. Schoot

U:         Fleedhills Mad Murdock,

             Eig.: M. Verweel

ZG:      Tom Olivier v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:      Jamay Sunday Top v.d. Ekamphoeve,

             Eig.: F. Zomer

ZG:      New Found Love's Beach Boy Bimmer,

             Eig.: M. & F. Zomer

ZG:      Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude

             Bosch,

             Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG:      Pooh Bear’s Eros,

             Eig.: W. & M.E. Colijn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZG:      Bombay v.d. Turfhoeve,

             Eig.: E. v. Endert & A. Bultman

ZG:      Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     Troy from Mariner’s Place,

             Eig.: F.S. Wijmans

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 4

U 1:     CAC - CACIB BOB Winner

             Pouch Cove's Onyxbay Wizzard,

             Eig.: J. Sheridan
U 2:     High Secret Unavoidable,

             Eig.: C. & A. Piton

U 3:     Mister Skippers King of Helluland,

             Eig.: P. Bogaerts & B. Siklosi

U 4:     Amish du Jardin de L’Ours,

             Eig.: M. Desart

Teven Puppyklas

aantal deelnemers: 2

VB 1:   Zoë Dunya v.h. Turfveld,

             Eig.: P.C. Hordijk

B 2:      Boemba Jelängerjelieber,

             Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:     res. CAC – res. CACIB

             Belle Isle's Newf's Dark Rose,

             Eig.: A.  Ligtenberg

U 2:     Beau van ‘t Hunzedal,

             Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 3:     Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

             Eig.: S. Jacobi

U 4:     Navaisha’s Apache Maksumi,

             Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Chanel van Ulvawatri,

             Eig. : B. v. Guyse & R. de Wilde

ZG:      New Found Love's Akira Abajomy,

             Eig.: J. Tuinhout

ZG:      Marit Bär vom Rodebachtal,

             Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG:      Oqoti v.h. Knosselbos,

             Eig.: A.M.M. Valois-Francissen

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 7 / absent: 2

U 1:     jeugd winster

             Merwediek’s Amazing Camilla,

             Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen

U 2:     Eeyore's Etcetera Etcetera,

             Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U 3:     Ocean Sun van Nikita´s  Berenbrigade,

             Eig.: A. Nieuwland

ZG 4:   Joy v. ’t Oude Bosch,

             Eig.: J.E. v.d. Werk
ZG:      Pooh Bears Era Björk,

             Eig.: M. Karels & O.I.W. Jongman
ZG:      Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 3 / absent: 1
ZG 1
:   Jamie Beau from Mariner’s Place,

             Eig.: F.S. Wijmans

ZG 2:   Adinda Caresse v. Borghende,

             Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden


Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     CAC - CACIB Winster

             Hiermee Ned. kampioen

             Chatkantarra Nenya,

             Eig.: P. Bogaerts & T. Baumeister

 

Teven veteranenklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     beste Veteraan

             Xeres v.h. Morenhof,

             Eig.: E. Geudens