Wijchen 17-12-2005 CAC-CACIB

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Wijchen 17-12-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

aantal deelnemers: 46

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Beste pup

            Tom Olivier v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

            Eig.: M. & N. Kroon

U 2:      res.CAC-CACIB Olivier Bommel v.d.

            Berenstal,

            Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3:      Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 4:    Benny Bär v. Yamagima,

            Eig.: H. Kunkel

 

Reuen tussenklas:

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:      Vidar S. v.h. Hoogveen,

            Eig.: R. & W. van Gestel

G 2:      Krisiun Kaio v.h. Turfveld,

            Eig.: R. v. Hees

G 3:      Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 9

U 1:      Ambassador v. Borghende,

            Eig.: M. & G. Hesen

U 2:      Atilla Gabor v. Borghende,

            Eig.: C. Hoogland

ZG 3:    Procyon Proske v.h. Knosselbos,

            Eig.: N. Mahieu

ZG 4:    Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld,  

G:            Navaisha's Beothuk Panchau,

            Eig.: B. Nieuwenstein

            Eig.: O. Jacobs

Geen    Poemba v.h. Knosselbos,

Kwal.:   Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      Arthos v. Ermstal,

            Eig.: H.& C. Dückers

 

 

 

 

 

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 2

B 1:      Shifrah Sya of Abisha’s Place,

            Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

B 2:      Schasra of Abisha’s Place,

            Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

B 3:      Su Me I Am Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: J.J.C. Verhorst

B 4:      Ashlee,

            Eig.: W.F. Janssen

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB

            Victoria v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 2:      res. CAC-CACIB

            Fiona v.d. Portlandse Beer,

            R.L.F. v. Lopik

U 3:      Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 4:      Djubilee Djuba van Asbjorn,

            Eig.: A.P. Bennink-Dielemand

U:         Nouschka,

            Eig.: G. Koster

U:         Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

            Eig.: D. de Vente

U:         Umber Nikita v.d. Goudkust,

            Eig.: J.A.M. Boshoven-Alofs

ZG:       Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:       Ulani v.d. Goudkust,

            Eig.: J.H.C. Hartkamp & M. Kroon

ZG:       Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:       Meggie from Mariner’s Place,

            Eig.: G.M. de Groot- Root

G:        Tessa v.h. Hoogveen,

            Eig.: J. Lammerts-v. Bueren

G:        Doezel Panda v.h. Berenparadijs,

            Eig.: B. v.d. Zouwen-Blokx

 

Teven tussenklas:

aantal deelnemers: 8

U 1:      Coco Chanel from Cape Bonavista ,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U 2:      Noortje v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A.F. Bultman

U 3:      Kiki Bella v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 4:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG:       Luka ot Tschornawa Cabaka,

            Eig.: P.J.M. Verrijdt

ZG:       Lidoschha ot Tschornawa Cabaka,

            Eig.: M.W.F.G. Albers-Meij

ZG:       Happy Famke v.h. Wijkse Bos,

            Eig.: C.J. de Groot