Zwolle 09-10-2004 CAC-CACIB 

 

 

Zwolle 09-10-2004 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. W. Dobbin (Ier)

Aantal inschrijvingen 29

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         New Admiral v. Nikita's Berenbrigade,

                Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

U 2:         Liberazione,

                Eig.: A. Ligtenberg

U 3:         Sweet Promise of Gold,

                Eig.: E. Jongerden

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:         Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos

ZG 2:      Yasser v.h. Turfveld,

                Eig.: J. Wessels

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1:         CAC-CACIB BOB Nonino v.d.

                Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2:         res.CAC-CACIB Amish du Jardin de

                l'Ours, Eig.: M. Desard

U 3:         Leguardo Della Casa,

                del’Orso, Eig.: W. de Laat

U 4:         Dreamdancer v.d. Wassernach,

                Eig.: M.C. Krotsch

U:            Eeyore's Buffalo Bill,

                Eig.: A.M.  Schmaal-Kloosterman

U:            Cannon Bear’s Topping the Bill,

                Eig.: A. Ligtenberg

U:            And I Am Guards of the Cauliground,

                Eig.: G.  Cornet

U:            Queenslands Remember My Name,

                Eig.: S. Voolstra & E. Stoelwinder

U:            Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W.D. & J. Stocks

 

Reuen Kampioensklas:

aantal deelnemers: 1

U 1:         Adagio du Jardin de l'Ours,

                Eig.: R.& F. Peeters-Pollmann

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 1

VB 1:      Otje Octavia v.h. Knosselbos,

                Eig.: A.D. Winkel-de Ruiter

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:         Exceptionally off Kosa's Place,

                Eig.: R.L. Groenwold

U 2:         Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

                Eig.: S. Jacobi

U 3:         Mill Dream’s Mio Matcheka,

                Eig.: B. & G. v.d. Vegt

U 4:         Enjoy Eeyore off Kosa's Place,

                Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 1

U 1:         Kiki van de Bisschopsberg,

                Eig.: P. van Velse- Oostra

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 8

U 1:         CAC-CACIB Belle Isle's Newf's Dark

                Rose, Eig.: A.  Ligtenberg

U 2:         res.CAC-CACIB Navaisha’s Apache

                Onikeh,  Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3:         Noa v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

U 4:         Black Bears Avenue's Double Dee,

                Eig.: Th. & A. Vroom

U :           Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U:            Cachina v. Burgseeli,

                Eig.: S.E.  Schmocker

ZG:         Quebec v. Burgseeli,

                Eig.: E. J. M. v.d. Beld-Dijkerman

ZG:         Queenslands Perfect Way to Tell,

                Eig.: J. Schrijver-Bijleveld