Uitslagen winner Amsterdam

 

Amsterdam 27-11-2004 CAC-CACIB

Met dank aan Gerda van de Vegt

Keurmeester reuen: dhr. M.J.M. Alferink

Keurmeester teven: mevr. R. Alferink-Lerche

Aantal inschrijvingen 38

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 7

U 1:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 2:         Benny Bär v. Yamagima,

                Eig.: H. Kunkel

U 3:      Olivier Bommel v.d. Berenstal,

                Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 4:         Leguardo Della Casadel’Orso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

ZG:         El Corsario’s King Ché,

                Eig.: T. Houtzager

ZG:         Quivades v. Burgseeli,

                Eig.: M. Hessink

ZG:         Gerry Greymon von Rosendahl,

                Eig.: K. Pieper

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:         Jeugdwinner en res.CAC Gonzo v.d.

                Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

ZG 2:      Amor,

                Eig.: J.J.C. Verhorst & M. v. Tilburg

ZG 3:      Chounic’s Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:         Winner CAC-CACIB Gigantes Hugo

                v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H.P.A. Loos

U 2:         Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

                Eig.: G. Ellings

ZG 3:      Arthos v. Ermstal,

                Eig.: H.& D. Duckers

ZG 4:      Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

               

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 2 / absent: 1

B 1:         Damita from Newfy’s Fortune,,

                Eig.: A.M. Verhorst

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 7

U 1:         Winster, CAC-CACIB BOB Elana Iris

                v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2:         res. CAC-CACIB Efia Flora

                v.d.Portlandse Beer, Eig.: A. Vuurman

U 3:         Nova v.d. Goudkust,

                Eig.: A. Dibbits

U 4:         Kiki v.d. Bisschopsberg,

                Eig.: P. van Velse- Oostra

ZG:         Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel

ZG:         Shary Cleo v.d. Goudkust,

                Eig.: T. & I. v.d. Gulik

G:        El Corsario’s Jessica ,

            Eig.: J.J. & J. Melgert

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:         jeugd winster  Black Bears Avenue’s

                Indian Summer, Eig.: T. Vroom        

U 2:         Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3:         Mona Lisa Della Casadel’Orso,

                Eig.: W.A.H.A. de Laat

U 4:         Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

                Eig.: S. Jacobi

U:            Mill Dream’s Mio Matcheka,

                Eig.: B. & G. v.d. Vegt

ZG:         Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

                Eig.: M.R.M. Prins

ZG:         Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:         Oops i Dit it Again d’Empyreé,

                Eig.: E.M. v. Nimwegen