Wijchen 20-12-2004 CAC-CACIB

 

Wijchen 20-12-2004 CAC-CACIB

Met dank aan Gerda van de vegt

Keurmeester: Mevr. R. v.v Mechelen (B)

Aantal inschrijvingen 40

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 1

VB 1:      Nazario Della Casadel’Orso,

                Eig.: H.P.A. Loos

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1:         CAC-CACIB BOB Zzking of the Heath

                Lake, Eig.: Fam.. Huyskens-Coenen

U 2:         Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W. & J. Stocks

U 3:         Olivier Bommel v.d. Berenstal,

                Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 4:         Leguardo Della Casadel’Orso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

U:            Liberty's Artus,

                Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens

U:            Lord Gizmo v. Preisberg,

                Eig.: J.Coulotte & D. de Vree

U:            Benny Bär v. Yamagima,

                Eig.: H. Kunkel

ZG:         Loebas,

                Eig.: J. Kuenen

ZG:         Navaisha’s Apache Mungo,

                Eig.: H.C.Y. ten Cate

ZG:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 2 / absent: 1

ZG 1:      Chounic’s Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

 

Reuen tussenklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:         res.CAC-CACIB Gigantus Hugo

                v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H.P.A. Loos

U 2:         Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

 

U 3:         Arthos v. Ermstal,

                Eig.: H.& D. Duckers

G 4:         Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 2

VB 1:      Coco Chanel from Cape Bonavista,

                Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

B 2:         Happy Famke v.h. Wijkse Bos,

                Eig.: C.J. de Groot

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 14 / absent: 4

U 1:         CAC-CACIB Zoë fot Ever vom Haus

                Heswell, Eig.: I. Lambregts

U 2:         res.CAC-CACIB Bieke from the Stock of

                Cattle, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U 3:         Belle Isle's Newf's Sea of Delight,

                Eig.: A.  Ligtenberg

U 4:         Belize v.h. Knuffeloord,

                Eig.: R. Horn

U:            Kwinta Kyra v. Wikinger-Vinland,

                Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U:            Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:         Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG:         Little Creek’s Kleine Compagnie,

                Eig.: B.J. Blijham & G. Panman

G:            De Veldligger’s Coddy-Bear,

                Eig.: D. v.d. Woerd

G.:           Two of a Kind’s Deejay,

                Eig.: A. Bleumink

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 2

ZG 1:      Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

                Eig.: M.R.M. Prins

ZG 2:      Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp