Uitslagen Utrecht

 

  Met dank aan Gerda van de vegt

Utrecht 30-10-2004 CAC-CACIB

 

Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

Aantal inschrijvingen 42

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 8

U 1:         CAC-CACIB BOB Dartagnon-Mac

                vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2:         res.CAC-CACIB Nonino v.d.

                Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 3:         Olivier Bommel v.d. Berenstal,

                Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 4:         And I Am Guards of the Cauliground,

                Eig.: G.  Cornet

U:            Leguardo Della Casadel’Orso,

                Eig.: W. de Laat

U:            Gerry Greymon von Rosendahl,

                Eig.: K. Pieper

U:            Dreamdancer v.d. Wassernach,

                Eig.: M.C. Krotsch

U:            Tiamo v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1:         Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

ZG 2:      Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos

ZG 3:      Chatkantarra Luque,

                Eig.: M. Franken 

G 4:         Youp v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren

G:            Yasser v.h. Turfveld,

                Eig.: J. Wessels

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

ZG 1:      Chounic’s Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

G 2:         Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

Reuen Kampioensklas:

aantal deelnemers: 1

U 1:         Lajos vom Trieberg,

                Eig.: I. & L. Lenz

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 1

B 1:         Nazario Della Casadel’Orso,

                Eig.: H.P.A. Loos

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 14 / absent: 2

U 1:         CAC-CACIB Chaya v. Bernsteinsee,

                Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

Hiermee is Chaya Nederlands Kampioen!!

U 2:         res.CAC-CACIB Victoria v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren

U 3:         Efia Flora v.d.Portlandse Beer,

                Eig.: W. de Laat & A. Vuurman

U 4:         Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U:            Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:            Nova v.d. Goudkust,

                Eig.: F. & A. Dibbits

ZG:         Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel

ZG:         Queenslands Rin Tin Tin,

                Eig.: J.M. Oppelaar-Pont

ZG:         Kwinta Kyra v. Wikinger-Vinland,

                Eig.: P.J. v. Damme &

                J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

ZG:         Pooh Bear’s Caitlin,

                Eig.: R. Bloem-Lubbes

G:            Lubaszka Asisha de Empyrée,

                Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

G:            Cauliground Gardian Angel Merza,

                Eig.: G.  Cornet & D. Flamion

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:         Dior from the Black Horse,

                Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf

ZG 2:      For Romance of the End of the Line,

                Eig.: J.J. v. Rijn

ZG 3:      Full Moon of the End of the Line,
                Eig.: B.M. Mienis

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 2:      Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik

G 3:         Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

                Eig.: S. Jacobi

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 2 / absent: 2