Uitslagen Uden 4 juli 2004

 



(klik op plaatje voor grotere foto)

 BOB - Nonino v.d. Turfhoeve
 Eig.: A. Bultman


Uden 04-07-2004 CAC-CACIB

 

Keurmeester: Dhr. W. van den Broeck (B)

Aantal inschrijvingen 34

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 2

VB 1:      Umi bears Eros,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

B:            Oliver of the Weeping Willow,

                Eig.: F.A. van Hamont

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 10 / absent: 2

U 1:         CAC-CACIB BOB Nonino v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

U 2:         res. CAC-CACIB Leguardo Della Casa,

                del’Orso, Eig.: W. de Laat

U 3:         Chatkantarra Istari,

                Eig.: I.M.G.H. de Groot

U 4:         Zealot of the Heath Lake,

                Eig.: M. Peters-Backus

U:            Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

ZG:         Umi Bears Ambassador,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

ZG:         Benny Bär v. Yamagima,

                Eig.: H. Kunkel

ZG:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

 

Reuen tussenklas:

aantal deelnemers: 2

ZG 1:      Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos         

ZG 2:      Youp v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren

 

Reuen Jeugdklasse

aantal deelnemers: 4

Jeugdklas reuen:

ZG 1:      Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

Eig.: G. Ellings & G. Ringstra

ZG 2:      Nosey Sulley of the Weeping Willow,

                Eig.: W. Bles       

ZG 3:      Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

ZG 4:      Eros Menno Pearl of the Sweet Lake,

                Eig.: M.N. Roor

 

Reuen Kampioensklasse

aantal deelnemers: 1

U 1:         Adagio du Jardin de l'Ours,

                Eig.: R.& F. Peeters-Pollmann U1       

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 3

U 1:         CAC-CACIB  Efia Flora v.d.

                 Portlandse Beer,

                Eig.: A. Vuurman

U 2:         res.CAC-CACIB Noa v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

U 3:         Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4:         Pooh Bear’s Caitlin,

                Eig.: R. Bloem-Lubbes

U:    Charming Naomi v.d. Newfysingel,

      Eig.: B. Hannink en M. Hannink

ZG:         El Perro Sympàtico’s Famke,

                J. Dijkstra-Beumer

 

Teven tussenklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:         Navaisha's Apache Maksumi,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2:         Navaisha's Apache  Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:         Arwen Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

U 2:         Enzy Dianco v.d. Newfysingel ,

                M. Marchand

ZG 3:      El Perro Sympatico’s Haidske,

                J. Dijkstra-Beumer