Uitslagen Maastricht

 

 

Met dank aan Gerda van de Vegt

Maastricht 17-09-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. R. Doedijns

aantal deelnemers: 46

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 10

U 1:        CAC-CACIB Dartagnon-Mac vom

                Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2:        res.CAC-CACIB Olivier Bommel v.d.

                Berenstal,

                Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3:        Vercordia’s Clochard ,

                Eig. : E. v. Doremalen-v.d. Casteele

U 4:        Iscander Borre From Madivas

                Eig.: C. Otten & M. Davids

U:            Leguardo Della Casa del’Orso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

U:            Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

                Eig.: G. Ellings & G. Ringstra

U:            Chatkantarra Luque,

                Eig.: M. Franken  & P. Rommers

U:            New Admiral v. Nikita's Berenbrigade,

                Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

U:            Gonzo v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

ZG:         Jazz Black Moon v.h. knosselbos,

                Eig.: P. Eekman

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:        Vidar S. v.h. Hoogveen,

                Eig.: R. & W. van Gestel

U 2:        Chounic’s Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 3:      Umi bears Eros,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

ZG 4:      First Impression v.d. Newfysingel ,

                Eig.: M.E.F. v. Santvoort

 

Reuen Jeugdklas
aantal deelnemers: 5 / absent: 1

ZG 1:      Bandit v.’t Goltenoord,

                Eig.: M. Peters-Backus

ZG 2:      Zidane v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp

ZG 3:      Raphael of the Weeping Willow,

                Eig.: F. v. Hamont

ZG 4:      Pronto Bono v.h. Knosselbos,

                Eig.: V. v. Tiggelen

 

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 15 / absent: 2

U 1:        Navaisha’s Apache Maksumi,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2:        Bieke from the Stock of Cattle,

                Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U 3:        Ulla Promise of Gold,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U 4:        Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:            Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U:            Indy v.h. Knosselbos,

                Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U:            Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel

U:            wallstreet shuffle Promise of Gold,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U:            Nala of the Weeping Willow,

                Eig.: F. v. Hamont

U:            High Secret Unexpected,

                Eig.: M. Franken

U:            Chounic’s rosa,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:         Sytta Promise of Gold,

                Eig.: J.Jansen-de Meijer

ZG          Anjo,

                Eig.: M. v. Omme-Florijn

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 5

U 1:        CAC-CACIB BOB Noortje v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman
U 2
:        res.CAC-CACIB Ulyssa Yara v.d.

                Goudkust, Eig.: D. de Vente
U 3:        Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U 4:        Kiki Bella v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren
ZG:         Umi Bears Esmee,

                Eig.: W.M.A.v. Dorst-Vaandrager

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 7 / absent: 2

U 1:        Wiesje v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 2:        Hindi v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3:        Chatkantarra Oiyokipi Suka,

                Eig.: Y. Buijvoets

U 4         Heavey v.h. Wijkse Bos,

                Eig.: F. & J.V. v. Rooij

ZG:         Hester v.h. Wijkse Bos,

                Eig.: A. Dibbits