Uitslagen Maastricht

 

Maastricht 26-09-2004 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. J. Marjury (Ier)

Aantal inschrijvingen 29

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 1

VB1:       Krisiun Kaio v.h. Turfveld,

                Eig.: R. v. Hees

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1:         Res. CAC-CACIB Nonino v.d.

                Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2:         Dreamdancer v.d. Wassernach,

                Eig.: M.C. Krotsch

U 3:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 4:         Amish du Jardin de l'Ours,

                Eig.: M. Desard

U:            Leguardo Della Casa,

                del’Orso, Eig.: W. de Laat

U:            Cannon Bear’s Topping the Bill,

                Eig.: A. Ligtenberg

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

U 2:         Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos

U 3:         Murphy d’Empyreé,

                Eig.: C. Wassenberg

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:         Liberazione,

                Eig.: A. Ligtenberg

ZG 2:      Umi bears Eros,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

 

Reuen Kampioensklas:

aantal deelnemers: 1

 

U 1:         CAC-CACIB Blackfoot Indian vom

                Felsbachtal, Eig.: H.A Pöche

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 1

VB 1:      Beste pup Mi Abishakira Della Casa

                del'Orso, Eig.: M. Prins

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:         CAC-CACIB BOB Alice die Zweite vom

                Felsbachtal, Eig.: H.A.Pöche

U 2:         Res. CAC-CACIB Black Bears Avenue's

                Double Dee, Eig.: Th. & A. Vroom

U 3:         Noa v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

U 4:         Sweet Virginia des Ours du Vent,

                Eig.: S. Laignels

U :           Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U :           Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG:         Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel

ZG:         Hera v.d. Wässernach,

                Eig.: S. Noordzij

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Belle Isle's Newf's Dark Rose,

                Eig.: A.  Ligtenberg

U 2:         Gracia Luna Berenbont,

                Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U 3:         Larinkalion Brysselinblicca,

                Eig.: B. Salmelin

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:         Ursulas three wawes,

                Eig.: T. Wiliamm

U 2:         Arwen Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders