Uitslagen show Leeuwarden 11/12 april 2004

 

 
Hier zijn de uitslagen van de Paasshow in Leeuwarden  11 en 12 april 2004,

Leeuwarden 11 april 2004 CAC-CACIB

Keurmeester: dhr. P. Möller-Hansen
Aantal deelnemers: 40 

Reuen puppyklas:
aantal deelnemers: 4

VB 1:      Beste pup Reno v.’t Stolzhof,
                Eig.: I. Wirbals

VB 2:      Pooh Bear's Dustin,
                Eig.: A.J. Lycklama & A. Nijeholt-Tijtsma

VB 3:      Pooh Bear's Django,
                Eig.: J.J.M. de Lange

B 4:         Sweet Promise of Gold,
               Eig.: E. Jongerden

 Reuen Jeugdklasse

aantal deelnemers: 2

U 1:         Youp v.h. Turfveld,
                Eig.: W.J. v. Dooren

U 2:         Diesel v. Rasta's Home,
                Eig.: C.J. de Groot & G.M. de Groot-Root

 Reuen Jongehondenklasse

aantal deelnemers: 2 / absent: 1

U 1:         CAC-CACIB BOB Hjerteknusern Excellent Circus,
                Eig.: A. Sissel

 Reuen openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 2

U 1:         res.CAC-CACIB Dreamdancer v.d.Wassernach,
                Eig.: M.C. Krotsch

U 2:         Nonino v.d. Turfhoeve,
                Eig.: A. Bultman

U 3:         Adagio du Jardin de l'Ours,
                Eig.: R.& F. Peeters-Pollmann

U 4:           Queenslands Remember My Name,
                Eig.: S. Voolstra & E. Stoelwinder

 
Reuen Kampioensklasse

aantal deelnemers: 1

U 1:         Geminorum Thuban Thaurus,
                Eig.: dhr. & mevr. Cunotte-de Vree

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

VB 1:      Black Bears Avenues Ilse,
               Eig.: Th. v. Zwol

VB 2:      Diva Droom v.'t Stolzhof,
               Eig.: M. Davenpoort

 Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1:        Exceptionally off Kosa's Place,
              Eig.: R.L. Groenwold

ZG 2:      Lola,
              Eig.: P. v.d. Meij-Robijn & F.A. v.d. Meij

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1:        Rasborgs Coco Boco,
              Eig.: Helle Kristensen

ZG 2:      Floor Shenoe Dietrola Banchina,
              Eig.: J.A. Pluimers

 Teven openklas:

aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1:         res.CAC-CACIB Jehaj Olivia,
               Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U 2:         Victoria v.h. Turfveld,
                Eig.: W.J. v. Dooren

U 3:         Queenslands Rock and Roll Desi,
               Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U 4;        Stacey Zoe v.h. Turfveld
               Eig.: W.J. v. Dooren

 Kampioensklas teven (1):

U 1          CAC-CACIB Queenslands My Heart Will Go On,
                Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

 
12 april
K
eurmeester was dhr. Palle Moller Hansen (i.p.v. zijn vrouw Birthe).

Puppyklas reuen (4):
VB1 Reno v.'t Stolzhof
VB2 Pooh Bear's Dustin
VB3 Pooh Bear's Django
B4 Sweet Promise of Gold

Jeugdklas reuen (2):
U1 Youp vh Turfveld
U2 Diesel v. Rasta's Home

Jongehondenklas reuen (2, abs 1):
U1 CAC/CACIB BOB Hjerteknusern Excellent Circus

Openklas reuen (9, abs 2):
U1 resCAC/resCACIB Dreamdancer vd Wassernach
U2 Nonino vd Turfhoeve
U3 Adagio du Jardin de l'Ours
U4 Queenslands Remember My Name

Kampioensklas reuen (1):
U1 Geminorum Thuban Thaurus

Puppyklas teven (3, abs 1):
VB1 Black Bears Avenues Ilse
VB2 Diva Droom v't Stolzhof

Jeugdklas teven (3, abs 1):
U1 Exceptionally off Kosa's Place
ZG2 Lola Amoura of the Indian Valley

Jongehondenklas teven (3, abs 1):
U1 Rasborgs Coco Boco
ZG2 Floor Shenoe Dietrola Banchina

Openklas teven (12, abs 2):
U1 resCAC/resCACIB Jehaj Olivia
U2 Victoria vh Turfveld
U3 Queenslands Rock and Roll Desi
U4 Stacey Zoe vh Turfveld

 
Kampioensklas teven (1):
U1 CAC/CACIB Queenslands My Heart Will Go On