Uitslagen Arnhem 31 mei 2004 CAC-CACIB

 

 

Keurmeester: mevr. R. Alferink-Lerche

Aantal deelnemers: 37

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 2

VB 1:      Beste pup Reno v.’t Stolzhof,

                Eig.: I. Wirbals

B 2:         Grizzly Beer v.’t Stolzhof,

                Eig.: S. v. Daalen-Marbus

 

Reuen Jeugdklasse

aantal deelnemers: 6 / absent: 1

ZG 1:      Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

ZG 2:      Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

ZG 3:                 Chatkantarra Luque,

Eig.: M. Franken

ZG 4:      Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos         

ZG:         Murphy d’Empyreé,

                Eig.: C. Wassenberg

 

Reuen Jongehondenklasse

aantal deelnemers: 2

U 1:         Djerba v.d. Turfhoeve,

                Eig.: G.& E. de Keyzer-Vanendert

ZG 2:      Loebas,

                Eig.: J. Kuenen                

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:         res.CAC-CACIB Benny Bär v.

                 Yamagima, Eig.: H. Kunkel

U 2:         El Corsario's Fitzgerald,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U 3:                Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 4:                Chatkantarra Imrahil,

                Eig.: F. Bonefaas

U:            Tristan v.h. Hoogveen,

                Eig.: Y. Hof

U:                Leguardo Della Casa del’Orso,

                Eig.: W. de Laat

ZG:         Quinn Cardu vom Burgseeli,

                Eig.: L. Zuurmond-Verhoeven

G:            Djuck Nalle v.d. Newfysingel,

                Eig.: G.A.J. v. Daalen

 

Reuen Kampioensklasse

aantal deelnemers: 2

U 1:         CAC-CACIB Sir Itam v.h.

                 Hoogveen,

                Eig.: J. Wesselink

U 2:         Thorin aus der Mackenmühle,

                Eig.: T. Baumeister

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 1

B 1:         Amazing Maxi Ladi la Swing,

                Eig.: P.J. Vleeming

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Dana v. Rasta's Home,

                Eig.: T. & M. v.d. Gulik

ZG 2:      Us Silke v.h. Hoogveen,

                Eig.: J. Brakels

ZG 3:      Amber Lady fan de Bearehûntsjes,

                Eig.: F. Jorna

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3

ZG 1:      Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel

ZG 2       Trude v.d. Goudkust,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

G 3          Floor Shenoe Dietrola Banchina,

                Eig.: J.A. Pluimers

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:         CAC-CACIB BOB  Efia Flora v.d.

                 Portlandse Beer,

                Eig.: A. Vuurman

U 2:         res.CAC-CACIB Pooh Bear’s Caitlin,

                Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 3:         Cheri v.h. Berenparadijs,

                Eig.: H. Brandon

U 4:         Elana Iris v.d. Portlandse Beer,      

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U:            Quira vom Vossberg,

                Eig.: E. den Dikken

U:            Heike v.d. Berenstal,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:                Fabulous Nika v.d. Nessebrug,

                Eig.: L.A. Nijssen-Kosters

G:            Vidar vom Burgseeli,

                Eig.: P.J. Vleeming