Uitslag Bleiswijk 2 November

 

Bleiswijk 2 november 2003 CAC-CACIB verslag en foto's door Gerda van de Vegt               

Door op de foto's teklikken kunt u ze vergroten

 

               

Beste reu en teef + keurmeester R. Doedijns                                      reuen openklas 2

      

Full Moon                                                                                                 Mungo

Bleiswijk 2 november 2003 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. R. Doedijns
Aantal deelnemers: 37

.
Reuen openklas:

aantal deelnemers: 6

U 1:         res.CAC-CACIB BOB Sir Itam v.h. Hoogveen,

                Eig.: J. Wesselink
U 2:         Zeus Simba vom Felsbachtal,

Eig.: T. Schmitterer
U 3:         Salvatore v.h. Hoogveen,

                Eig.: J. Dijkstra & J. Postma
U 4:         Nescio v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp
U:            Hercules v.d. Bisschopsberg,

                Eig.: A. Loomeijer

ZG:         Serrano di Serra de Heicopper,

                Eig.: H.C.J. v.d. Laan

 

Reuen Jongehondenklas:
Aantal deelnemers: 3

U 1:         CAC-CACIB BOB Nonino v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman
ZG 2:      Sam v.h. Turfveld,

                Eig.: Y.E.M. Adriaensen-Hottinga
G 3:         Rembrandt v.d. Goudkust,

                Eig.: A. Loomeijer


Reuen jeugdklas:

aantal deelnemers: : 4

U 1:         Olivier Bommel v.d. Berenstal,
                Eig.: R.G.M. v. Doorn-Lakeman

U 2:         Iscander Borre from Madivas,

                Eig.: C. Otten & M. Davids

ZG 3:      Navaisha's Apacho Mungo,

                    Eig.: H.C.Y. ten Cate
ZG 4:          Uston Matisse v.h. Hoogveen,
                   Eig.: G.H. Ellings & G. Rienstra

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 12 / absent: 4

U 1:         CAC-CACIB Tosca v.h. Hoogveen,

                Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

 

U 2:         Nova v.d. Goudkust,

                Eig.: F. & A. Dibbits
U 3 :        Nostra v.d. Goudkust,
                Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4:         Aisha Bar von Yamagima,
                Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U:            Aloha Chagall-O-Myrr,

                Eig.: G. Somers
U:            Fleur v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG:         Zadora from the Black Newfy,

                Eig.: G. Boerstra

ZG:         Cuppendales Knewy Knewy,

                Eig.: M.R.C.B. Demouge-Stolk

Teven Jongehondenklas:
Aantal deelnemers:6 / absent: 1

U 1:         res.CAC-CACIB Chaya v. Bernsteinsee,

                Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2:         Victoria v.h. Turfveld,

                Eig.: W.J. v. Dooren
U 3:         Queenslands Rock Around the Clock,

                Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

ZG 4:      Lubaszka Abisha d'Empyrée,

                Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
ZG:         Yentel from Bobo's Home,

                Eig.: J.J.W. Verton & A. v. Dijk


 
Teven Jeugdklas:
Aantal deelnemers: 6

U 1:         Full Moon of the End of the Line,
                Eig.: B. Mienis
U 2
:         Fraukje v.d. Turfhoeve,
                Eig.: C. Verheuvel
U 3:         Navaisha's Apache Maksumi,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U4:           For Romance of the End of the Line,

                Eig.: J.J. v. Rijn
ZG:         Double Joy Pearl of the Sweet Lake,

                Eig.: A.C.A.H. Spruijt &     S.G. Spruijt-v.Vliet

 

     

Nescio                                                                                                        Nonino

    

Bommel                                                                                                       Simba   

                                                               

                                                              Sam

                           

Rembrandt                                                                                                               Reuen openklas

                                                      

                                                        Borre