Maastricht 01-10-2006 CAC-CACIB

 

 

Maastricht 01-10-2006 CAC-CACIB

Keurmeester reuen: Mw. J. Yeoward (GB)

Keurmeester teven: Mw. W. v. Deyl

Aantal inschrijvingen 39

 

Reuen babyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste Baby:

          From Cordie Creek Figaro,

          Eig.: E. Vuylsteke

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Beste Pup:

          Jason v.d. Portlandse Beer,

          Eig.: M. de Graaff &

          N.R. de Graaff-Posthumus

Reuen openklas

aantal deelnemers: 6

U 1:    Vanguard Promise of Gold,

          Eig.: J.F.L. Witjes

U 2:    Queenslands Vito Proud to Present,

          Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

ZG 3:  Castaar du Jardin de l'Ours,

          Eig.: G. & Ch. de Jonge-Dewolf

ZG 4:  From Cordie Creek Dike,

          Eig.: E. Vuylsteke

ZG :   Otterbay Lord of the Dance,

          Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

ZG:    Vercordia’s Clochard,

          Eig.: A.P. v. Doremalen-v.d. Casteele

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 2

U 1:    CAC-CACIB

          Ambassador v. Borghende,

          Eig.: M. & G. Hesen
ZG 2:  Tenero v.d. Turfhoeve,

          Eig.: A. Bultman

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1:    Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: E.M. Zegers

             & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U 2:     Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction,

             Eig.: A. Ligtenberg / Koene

U 3:     Belle Isle's Newf's Love Is Strong,
             Eig.: L. Zeinstra

U 4:     Tom Olivier v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:      Yelle v.h. Hoogveen,

             Eig.: G.P. & J.A.C.M. Braspenning

ZG:      Aramis von Herzberg,

             Eig.: P. Muller

 

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1
U 1:     res. CAC-CACIB

             Goldbear’s Vermont,

             Eig.: S. Turunen & C. Ives

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 13 / absent: 2
U 1:     CACIB- res.
CAC

             Fiona v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2:     Reggio Emilia of the Weeping Willow,

             Eig.: F. v. Hamont

U 3:     Kiki Bella v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

U 4:     Une de Plus du Pre Aux Vanneaux,

             Eig.: A. Pouvesle

U:         Navaisha’s Apache Maksumi,

             Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Beau van ‘t Hunzedal,

             Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U:         Whannes v.h. Hoogveen,

             Eig: G.J. Kamphuis

U:         Reina Unique of the Weeping Willow,

             Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U:         Marit Bär vom Rodebachtal,

             Eig.: E.M. Zegers

             & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG:      Navaisha’s Apache Onikeh,

             Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:      Oqoti v.h. Knosselbos,

             Eig.: A. Valois-Francissen

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:     Indra v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik
ZG 2:   Dianah,

             Eig.: K. Deleye
ZG 3:   Ebony from the
Bear Lake ,

             Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U1:     CAC BOB

          Merwediek’s Amazing Camilla,

          Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

G:      Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

          Eig.: C. & W. Kloot

 

Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 1 / absent: 1

U 1:     res. CACIB

             Newf Mermaid Caïko,

             Eig.: D. & D. Haeck