Leiden CAC-CACIB 2006

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Leiden 01-04-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl

aantal deelnemers: 30

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-

            v.d. Stigt

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 6

U 1:      CAC-CACIB

            Orongo Simba v. Tiroca,

            Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2:      Bouke fan de Bearehûntsjes,

            Eig.: A. Bultman

U 3:      Gonzo v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

U 4:      Baloe the Emperor’s Companion,

            Eig.: N.R. Keijser

U:         Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U:         Vidar S. v.h. Hoogveen,

            Eig.: R. & W. van Gestel

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 3

U 1:      Res. CAC-CACIB

            Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Vercordia’s Don Quichotte,

            Eig. : E..v. Doremalen-v.d. Casteele

U 3:      Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 3

U 1:      Nederlands Jeugdkampioen:

            Ambassador v. Borghende,

            Eig.: M. & G. Hesen

ZG 2:    Tom Olivier v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

ZG 3:    Navaisha’s Beothuk Brutus Marasz,

            Eig.: B. Bader

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      Olivier Bommel v.d. Berenstal,

            Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2:      ZZ King of the Heath Lake ,

            Eig.: Fam. Huyskens-Coenen

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Fiona v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:      res. CAC-CACIB

            Kiki Bella v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 3:      Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U 4:      Victoria v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:       Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:       Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 5

U 1:      From Cordie Creek Debby,

            Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens

U 2:      Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

U 3:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4:      Freija v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U:         Marit Bär vom Rodebachtal,

            Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-

            v.d. Stigt

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      Indra v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

G:        Navaisha's Beothuk Ameyetta,

            Eig.: T.W. Valstar

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Beste pup

            Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: C. & W. Kloot