Tentoonstellingsuitslagen Goes 18-3-2006 CAC-CACIB

 

 

Tentoonstellingsuitslagen

Goes 18-3-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. J. Hiddes

aantal deelnemers: 35

 

Reuen Openklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB

            Orongo Simba v. Tiroca,

            Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2:      Baloe the Emperor’s Companion,

            Eig.: N.R. Keijser

U 3:      Bouke fan de Bearehûntsjes,

            Eig.: A. Bultman

U 4:      Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:       Onyx Olando v. Tiroca,

            Eig.: G. Boerstra

ZG:       Umi Bears Eros,

            Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

ZG:       Gonzo v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

ZG:       Nando du Coin de Menthe,

            Eig.: P. v. Velse-Oostra

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 3

U 1:      Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 2:    Tom Olivier v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

G:        Fleedhills Mad Murdock,

            Eig.: M. Verweel

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      ZZ King of the Heath Lake,

            Eig.: Fam. Huyskens-Coenen

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      Res. CAC-CACIB

            Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

G:        Bandit v. ’t Goltenoord,

            Eig.: M. Peters-Backus

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Fiona v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:      Victoria v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 3:      Sytta Promise of Gold,

            Eig.: J. Jansen-de Meijer

ZG 4:    Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:       Thazuya’s Chatelaine Roisin,

 

            Eig.: A.J. Wulder

ZG:       Umi Bears Esmee,

            Eig.: W.M.A. v. Dorst &

            R. Vaandrager

 

ZG:       Chrystal from Kobolds Home,

            Eig.: C.M. Eissens-Bakker

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 5

U 1:      Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

U 2:      Indra v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG 3:    Navaisha's Beothuk Ameyetta,

            Eig.: T.W. Valstar

ZG 4:    Athea Ochtendrood,

            Eig.: S. Noordzij

ZG:       Navaisha's Beothuk Reina Yona ,

            Eig.: J. de Ruiter

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 1

B 1:      Merwediek’s Amazing Camilla,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 6

U 1:      Res. CAC-CACIB

            Freija v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3:      Coco Chanel from Cape Bonavista ,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U 4:      Beau v. ’t Hunzedal,

            Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U:         Nesta v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:       From Cordie Creek Debby,

            Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens