Eindhoven                5-2-2006 CAC-CACIB

 

Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Eindhoven 5-2-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier

aantal deelnemers: 47

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: E.M. Zegers

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 6

U 1:      Ambassador v. Borghende,

            Eig.: M. & G. Hesen

U 2:      Vercordia’s Don Quichotte,

            Eig.: A.P. v. Doremalen

ZG 3:    Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

ZG 4:    Pronto Bono v.h. Knosselbos,

            Eig.: V.C. v. Tiggelen

ZG:       Captain Odin v. Schoonouwen,

            Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

G:        Skogbjørnen’s Lord Kane,

            Eig.: A. Sins

Reuen openklas

aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1:      Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Orongo Simba v. Tiroca,

            Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG 3:    Enzo Ferrari van de Mosa Flu,

            Eig.: Y.C. Hilkhuysen-Wiessenhaan

ZG 4:    Whatever Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: G. Cornet

G:        Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 4

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

            Eig.: M. & N. Kroon

U 2:      res.CAC-CACIB

            Olivier Bommel v.d. Berenstal,

            Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3:      Amish du Jardin de l'Ours,

            Eig.: M. Desard

U 4:      Arthos v. Ermstal,

            Eig.: H.& C. Dückers

Reuen veteranenklas:

aantal deelnemers: 1

U 1:      Beste Veteraan

Dempsey from the Shaddy Bears,

            Eig.: J.H. Schilders

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 2

VB 1:    Beste pup

            Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: C.B. Kloot-v.Stigt

 

VB 2:    Ashlee,

            Eig.: W.F. Janssen

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 12 / absent: 1

U 1:      Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

U 2:      Prinses Pip v.d. Berenstal,

            Eig.: C.S. Verhaag-v. Dijk

U 3:      Diesel,

            Eig.: G. Koster

U 4:      Indra v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U:         Marit Bär vom Rodebachtal,

            Eig.: E.M. Zegers

ZG:       Dianah,

            Eig.: K. Deleye

ZG:       Nesta v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:       Van Rhijn’s Carusanne,

            Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland

ZG:       Prinses Lizzy v.d. Berenstal,

            Eig.: W.C. Theunissen

ZG:       I Am Who I Am Guards of the

            Cauliground,

            Eig.: G.  Cornet & G. van het Zelfde

ZG:       Skogbjørnen’s Lady Kytha,

            Eig.: A. Sins

Teven openklas

aantal deelnemers: 15 / absent: 2

U 1:      CAC-CACIB

            Fiona v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:      res.CAC-CACIB

            Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice,

            Eig.: A. Vuurman

U 3:      Kiki Bella v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 4:      Chatkantarra Oiyokipi Suka,

            Eig.: Y.D. Buijvoets

U:         Doeske v.h. Knuffeloord,

            Eig.: K. Deleye

U:         Victoria v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U:         Nouschka,

            Eig.: G. Koster

U:         wallstreet shuffle Promise of Gold,

            Eig.: J.F.L. Witjes

U:         Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

            Eig.: M.R.M. Prins

U:         Beau v. ’t Hunzedal,

            Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U:         Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer,

            Eig.: M. Davids

ZG:       Englee vd Mosa Flu,

            Eig.: H. Vermeulen
ZG:       Happy Nanouk of Woodworker’s

            Farm, Eig.: M.W. v.d. Wouw