Eindhoven 30-01-2005 CAC-CACIB

 

 

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Keurmeester: Mevr. M. Sunde (Noorwegen)

Aantal inschrijvingen 44

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 3

VB 1:      beste pup Bandit v.’t Goltenoord,

                Eig.: M. Peters-Backus

B 2:         Nazario Della Casadel’Orso,

                Eig.: H.P.A. Loos

B 3:         Dike from Cordie Creek,

                Eig.: E. Vuylsteke

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 7

U 1:         Ugly Bugly des Oursons du Vent,

                Eig.: S. Laignels

U 2:         Sweet Promise of Gold,

                Eig.: E. Jongerden

U 3:         First Impression v.d. Newfysingel ,

        Eig.: M.E. v. Santvoort

ZG 4:   Baloe the Emperor’s Companion,

        Eig.: N.R. Keijser

ZG:     Casper van Ulvawatri,

               Eig.: E. Vuylsteke

ZG:     Enzo Ferrari van de Mosa Flu,

        Eig.: Y.C. Hilkhuysen-Wiessenhaan

G:      Merufe’s Glorius Dancer,

        Eig.: F. v. Hamont

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 12 / absent: 3

U 1:         CAC-CACIB-BOB Vanguard Promise

                of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes

U 2:         res.CAC-CACIB Tiamo v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

U 3:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 4:         Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W.D. & J. Stocks

U:            Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

U:            Uncantazione,

                Eig.: A. Ligtenberg

ZG:         Amish du Jardin de l'Ours,

                Eig.: M. Desard

ZG:         Loebas,

               Eig.: J. Kuenen

ZG:         Gigantus Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos

 

Reuen kampioensklas

Aantal deelnemers: 2

U 1:         Faiweather's Conquerer,

                Eig.: A. Thewissen & G. Salina

U 2:         Safyre Black des Oursons de Vent,

                Eig.: S. Laignel

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1:         CAC Aarnikarhun Bombardina,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U 2:         Umpa Lumpa des Oursons du Vent,

                Eig.: S. Laignels

U 3:         Sweet Riverdance Danger Affair,

                Eig.: S. Jacobi

ZG 4:   Chanel van Ulvawatri,

                Eig. : B. v. Guyse-de Wilde

ZG:         Mill Dream’s Mio Matcheka,

                Eig.: B. & G. v.d. Vegt

ZG:         Milena Victoria  Della Casa del'Orso,

                Eig.: S. Jacobi

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1:         res. CACIB Vickey Promise of Gold,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U 2:         Geminorum Andromea,

                Eig.: J. Cunotte & D. de Vree

U 3:         Belle Isle's Newf's Dark Rose,

                Eig.: A.  Ligtenberg

U 4:         Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice,

                Eig.: A. Vuurman

U:            Arwen Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

U:            Skipper’s Ellen King of Helluland,

                Eig.: G.L. Salina

ZG:          Sytta Promise of Gold,

                Eig.: A. Jansen-de Meijer

ZG:         Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:          For Romance of the End of the line

                Eig: J.J.v.Rijn

G:            Fraukje v.d. Turfhoeve,
                 Eig.: C. Verheuvel

 

Teven kampioensklas

Aantal deelnemers: 1

U 1          CACIB res.CACSweet Virginia des Oursons du Vent

                   Eig.: S. Laignels