Den Bosch Dogachtigen 12-06-2005 CAC

   Met dank aan Gerda van de Vegt

 

 

Den Bosch Dogachtigen 12-06-2005 CAC
Keurmeester reuen: dhr. J. Ramsing (DK)

Keurmeester teven: mevr. C. v. Dooren
aantal deelnemers: 102

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 6
VB1:     Queenslands Mister Gentle,

            Eig.: T. Houtzager

VB 2:      Procyon v.h. Knosselbos,

                Eig.: N. Mahieu

VB 3:    Raphael of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

VB 4:    Grenfell’s Crying in the Rain,

            Eig.: M. & E. Vreeker

VB:         Navaisha’s Beothuk Brutus Marasz,

                Eig.: B. Bader

B:            Thibeau of the Weeping Willow,

            Eig.: N. Delattre


Reuen veteranenklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Beste veteraan Dageraad v.d.

                Turfhoeve, Eig.: M. Peters-Backus

U 2:         Amadeus v. Bernsteinsee,

                Eig.: Y. Hof

U 3:         Oak Folks Magno Terra Nova,

                Eig.: L.J. & C.C. Vis-Kools

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1:         res.CAC Vanguard Promise of Gold,

                Eig.: J.F.L. Witjes

U 2:         Leguardo Della Casa del’Orso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 3:         Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 4:         Cannon Bear’s Topping the Bill,

                Eig.: A. Ligtenberg

U:            Feargal from Kobolds Home,

                Eig.: C.M. Eissens-Bakker

ZG:         Amish du Jardin de l'Ours,

                Eig.: M. Desard

ZG:         Diesel v. Rasta's Home,

                Eig.: C.J. de Groot

ZG:         Xandokan from Bobo’s Home,

                Eig.: E. Vuylsteke

ZG:         Max,

                Eig.: H. v. Baal

ZG:         Arthos v. Ermstal,

                Eig.: H.& D. Duckers

G:        Django Kodiac v.h. Berenparadijs,

            Eig.: E. den Dikken

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1:         CAC BOB Goldbear’s Vermont,

                Eig.: C. & S. Ives-Turunen

U 2:      Orongo Simba v. Tiroca,

                Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 3:      Baloe the Emperor’s Companion,

            Eig.: N.R. Keijser

ZG 4:      Umi bears Eros,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

ZG:      Casper van Ulvawatri,

               Eig.: E. Vuylsteke

ZG:         Onyx Olando v. Tiroca,

                Eig.: G. Boerstra

G:            Amor,

                Eig.: J.J.C. Verhorst

G:        Pooh Bear’s Duncan,

            Eig.: D.J. Vrolijk
G:            Reno v.’t Stolzhof,

                Eig.: I. Wirbals

G:            Mill Dream’s Mio Diesel,

                Eig.: G.E. Hofs

 

Reuen Jeugdklas
aantal deelnemers: 9 / absent: 2

ZG 1:    Newetta’s Undercover Agent,

            Eig.: A. Vreys

ZG 2:      First Impression v.d. Newfysingel ,

            Eig.: M.E.F. v. Santvoort

ZG 3:      Nedetto Della Casa del’Orso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

ZG 4:      Vasca Dagama Bär v. Ortenau,

                Eig.: H.& D. Duckers

G:            Bandit v.’t Goltenoord,

                Eig.: M. Peters-Backus

G:            Hun from Kobolds Home,

                Eig.: C.M. Eissens-Bakker

Geen beoordeling: Chatkantarra Odin,

                Eig.: C. Severins

 

Reuen fokkersklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:      Otello Dako v. Tiroca,

                Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2:         Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W.D. & J. Stocks

 

Reuen Kampioensklas

aantal deelnemers: absent: 1

 

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 4

VB 1:    Reggio Emilia of the Weeping Willow,

            Eig.: F. v. Hamont

VB 2:      Anouk Moos v.d. Wouden,

                Eig.: J.J.C. Verhorst

VB 3:    Sammy from Brenco’s Barn,

            Eig.: A. Radema

VB 4:    Dianah,

            Eig.: K. Deleye

 

T even veteranenklas:

aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1:         Felicia v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 2:         Raisa v.h. Hoogveen,

                Eig.: Y. Hof

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 22 / absent: 7

U 1:      CAC Izwatyawan Black Widow,

            Eig.: M. Vreeker

U 2:         Gracia Luna Berenbont,

                Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U 3:         Navaisha’s ApacheMaksumi,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 4:         Nostra v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp

U:            Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:            Bieke from the Stock of Cattle,

                Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U:            Indy v.h. Knosselbos,

                Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U:         Björka v.h. Turfveld,
                Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

U:            Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

                Eig.: M.R.M. Prins

ZG:         Juno v.h. Turfveld,

                Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG:         Bella from Constanza's Home,

                Eig.: E. de Jong
ZG
.:      Freule Esta Pearl of the Sweet Lake ,

                Eig.: T. Bach

ZG:         Comtessa from the Bear Lake ,

                Eig.: fam. Pijnenburg

G:            Hera v.d. Wässernach,

                Eig.: S. Noordzij

G:            Eboney v.h. Fariahof,

                Eig.: N.W. Volmerink

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 9 / absent: 2

U 1:         Chounic’s Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U 2:      Out of Eleven v. Tiroca,

                Eig.: N.G. Bakker

ZG 3:      Ormana of the Weeping Willow,

                Eig.: G. Boerstra

ZG 4:     Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

            Eig.: D. de Vente
ZG:         Mill Dream’s Mio Matcheka,

                Eig.: B. & G. v.d. Vegt

ZG:       Ulani v.d. Goudkust,

            Eig.: M. Kroon
ZG:         Amy,

                Eig.: J.A.H. v. Loon

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 17 / absent: 1

U 1:      res.CAC Noortje v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

U 2:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3:         Wiesje v.d. Goudkust,

                Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4:         Dolly,

                Eig.: M. Herman

ZG:         Marit Bär vom Rodebachtal,

                Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG:      Eeyore’s Dream Come True,

                Eig.: S. Nielson

ZG:         Coco Chanel from Cape Bonavista ,

                Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

ZG:      Hester v.h. Wijkse Bos,

                Eig.: A. Dibbits

ZG:         Proud Jada v. Tiroca,

                Eig.: H.E.T.W. v.d. Berk-Geboers

ZG:         Doeske v.h. Knuffeloord,

                Eig.: K. Deleye

ZG:      Eeyore’s Deja Vu,

                Eig.: J.C. v.d. Werf & A. v.d. Niet

G:            Damita from Newfy’s Fortune,

                Eig.: J.J.C. Verhorst

G:        Newetta's Vanna for the Black Wain,

            Eig.: J.M.M. Wisselink-Alders


Teven kampioensklas

Aantal deelnemers: 1 / absent: 1