Uitslagen van Bleiswijk 2006

 

   

  Met dank aan Gerda van de Vegt

Bleiswijk 05-11-10-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Mw. G. Brouwer
Aantal inschrijvingen: 52

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 3

VB 1:   Eeyore's Empire Strikes Back,

             Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

VB 2:   From Cordie Creek Figaro,

             Eig.: E. Vuylsteke
VB 3:   Jason v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: M. de Graaff &

             N.R. de Graaff-Posthumus

Reuen openklas

aantal deelnemers: 10

U 1:     CAC/CACIB BOB

             Baloe the Emperor’s Companion,

             Eig.: N.R. Keijser

U 2:     Bono v.d. Turfhoeve,

             Eig.: A. Bultman

U 3:     Nedetto Della Casa del’Orso,

             Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 4:     Poemba v.h. Knosselbos,

             Eig.: L. & J. van Mourik
U:         Gonzo v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U:         Umi Bears Eros,

             Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

U:         Otterbay Lord of the Dance,

             Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

ZG:      New Admiral v. Nikita's Berenbrigade,

             Eig.: A. Nieuwland

ZG:      Oliver Owen v.h. Knosselbos,

             Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus
G:         Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

             Eig.: J. Padding

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 3

ZG 1:   Bobo v.’t Stolzhof,

             Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG 2:   Big Hummer van ‘t Stolzhof,

             Eig.: D. v.d. Schelling
G:         Captain Odin van Schoonouwen,

             Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 5

U 1:     Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction,

             Eig.: A. Ligtenberg / Koene

U 2:     Pooh Bear’s Eros,

             Eig.: W. & M.E. Colijn

ZG 3:   Tom Olivier v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

ZG 4:   Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

G:         Zenkon of the End of the Line,

             Eig.: S. & E. Horn

 

 

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 2

U 1:     res. CAC - res. CACIB

             Ugly Bugly des Oursons du Vent,

             Eig.: S. Laignel

U 2:     High Secret Unavoidable,

             Eig.: C. & A. Piton


Teven puppyklas

aantal deelnemers: 4 / absent: 2

VB 1:   Beste Pup:

             Yvana Jelängerjelieber,
             Eig.:
M.R.M. Prins
VB 1:   Byluna Black Nose Dancer,

             Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins


Teven openklas

aantal deelnemers: 10 / absent: 2

U 1:     CAC/CACIB

             Marit Bär vom Rodebachtal,

             Eig.: E.M. Zegers

U 2:     res. CACIB

             Navaisha’s Apache Maksumi,

             Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 3:     Eeyore's Deal With Kosa’s Place,

             Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U 4:     Fiona v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik
ZG
:      Whannes v.h. Hoogveen,

             Eig: G.J. Kamphuis

ZG:      Balou v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

ZG:      Vertigo Thankyouforlovingme,

             Eig.: C.J. Verschut

ZG:      Dolly,

             Eig.: M. Herman


Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 6 / absent: 3

ZG 1:   Indra v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik
G:         Blossom v. ’t Stolzhof

             Eig.: R. Bloem-Lubbes

M:         Shifrah Sya of Abisha’s Place,

             Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein


Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:     res. CAC

             Merwediek’s Amazing Sem,

             Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen

U 2:     Zenga of the End of the Line
             Eig.: J.J. v. Rijn

U 3:     Ocean Sun van Nikita´s  Berenbrigade,

             Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
ZG 4:   De Veldliggers Faith,

             Eig.: G.E. Hofs

ZG:      Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: C. & W. Kloot

ZG:      Zazou of the End of the Line,

             Eig.: T. Gudde-Keijzer
ZG:      Excellence,

             Eig.: M. Herman
ZG:      Jany Juno v.'t Oude Bosch,

             Eig.: J.G. Doornbos-Bullema