Bleiswijk 2005

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Tentoonstellingsuitslagen

Bleiswijk 06-11-2005 CAC-CACIB

Keurmeester: Dhr. M.J.M. Alferink

aantal deelnemers: 50

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:    Skogbjornen’s Lord Kane,

            Eig.: A Sins

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 9

U 1:      CAC-CACIB BOB

            Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

            Eig.: M. & N. Kroon

U 2:      res. CAC-CACIB

            Benny Bär v. Yamagima,

            Eig.: H. Kunkel

U 3:      Leguardo Della Casa del’Orso,

            Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 4:      Olivier Bommel v.d. Berenstal,

            Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

U:         Gonzo v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

U:         Chatkantarra Imrahil,

            Eig.: F. Bonefaas

U:         Gerry Greymon von Rosendahl,

            Eig.: K. Pieper

ZG:       Chatkantarra Jedy’s knight,

            Eig.: F. Bonefaas

G:        New Admiral v. Nikita's

            Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:      First Impression v.d. Newfysingel,

            Eig.: M.E.F. v. Santvoort

U 2:      Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 3:    Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: J. Padding

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 5 / absent: 2

ZG 3:    Bram Lord v. ’t Goltenoord

            Eig.: E.M. Pereboom

ZG 2:    Danzel from Newfy’s Fortune,

            Eig.: G. Vanlaere

G 3:      Poemba v.h. Knosselbos,

            Eig.: J. v. Mourik

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      ZZ King of the Heath Lake,

            Eig.: Fam. Huyskens-Coenen

U 2:      Route 66 v. Strait of Belle Isle,

            Eig.: L. Postel & H. Smit

 

 

 

 

 

 

 

 

Teven puppyklas

aantal deelnemers: 3 /  absent: 1

VB 1:    Beste pup Su Me I’am Guard's of the

            Cauliground, Eig.: J.J.C. Verhorst

B 2:      Shifrah Sya of Abisha’s Place,

            Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1:      CAC-CACIB

            Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2:      Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3:      Belize v.h. Knuffeloord,

            Eig.: R. Horn

U 4:      Elana Iris v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U:         Chounic’s rosa,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U:         Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG:       Fraukje v.d. Turfhoeve,
            Eig.: C. Verheuvel

ZG:       Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

            Eig.: M.R.M. Prins

ZG:       Doezel Panda v.h. Berenparadijs,

            Eig.: B. v.d. Zouwen-Blokx

ZG:       Angie v. Strait of Belle Isle,

            Eig.: H. Smit

G:        Chatkantarra Ioreth,

            Eig.: P. Hirschel & C. Dessing

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 7

U 1:      res. CAC-CACIB

            Mona Lisa Della Casadel’Orso,

            Eig.: W.A.H.A. de Laat

U 2:      Chanel van Ulvawatri,

            Eig. : B. v. Guyse-de Wilde

U 3:      Coco Chanel from Cape Bonavista ,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U 4:      Dolly,

            Eig.: M. Herman

U:         Meggie from Mariner’s Place,

            Eig.: G.M. de Groot- Root

ZG:       Happy Famke v.h. Wijkse Bos,

            Eig.: C.J. de Groot

ZG:       Hester v.h. Wijkse Bos,

            Eig.: A. Dibbits

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 6

U 1:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2:      Chatkantarra Oiyokipi Suka,

            Eig.: Y.D. Buijvoets

U 3:      Marit Bär vom Rodebachtal,

            Eig.: E.M. Zegers &

            C.B. Kloot-v.d. Stigt

U 4:      From Cordie Creek Dream,

            Eig.: G. Cordemans

ZG:       Winona Adinda v.d. Foekjuffer,

            Eig.: Y.& J. Buijvoets

ZG:       Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer,

            Eig.: M. Davids