Uitslagen van Bleiswijk

 

Bleiswijk 14-11-2004 CAC-CACIB

Keurmeester: Mevr. E. Mjede (N)

Aantal inschrijvingen: 33

 

Reuen puppyklas:

aantal deelnemers: 3 / absent 1

B 1:         Hun from Kobold’s home,

                Eig.: C.M. Eissens-Bakker

B 2:         Big Black Bickel Pro-A'Mor Fa'ti,

                Eig. J. Padding 

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 6 / absent 1

U 1:         CAC-CACIB Amish du Jardin de

                l'Ours, Eig.: M. Desard

U 2:         res.CAC-CACIB Cannon Bear’s

                Topping the Bill,

                Eig.: A.A.W. Ligtenberg

U 3:         Nonino v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A. Bultman

U 4:         Otterbay Lord of the Dance,

                Eig.: W.D. & J. Stocks

U:            And I Am Guards of the Cauliground,

                Eig.: G.  Cornet

 

Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

U 2:         Gigantes Hugo v.d. Ekamp Hoeve,

                Eig.: H.P.A. Loos

ZG 3:      New Admiral v. Nikita's Berenbrigade,

                Eig.: A. Nieuwland

 

Reuen Jeugdklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:         Liberazione,

                Eig.: A.A.W. Ligtenberg

U 2:         Vercordia’s Clochard ,

                Eig. : E. v. Doremalen-v.d. Casteele

ZG 3:      Amor,

                Eig.: M. van Tilburg

G 4:         Danco v.h. Berenparadijs

                Eig. M. Maas

 

Teven puppyklas:

aantal deelnemers: 3

VB 1:      Bridle Multigan Pro-A'Mor Fa'Ti,

                Eig.: S.E. Schmocker

VB 2:      Blaithin Pro-A'mor Fa'ti,

                Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

B 3:         Damita from Newfy’s Fortune,

                Eig.: A.M. Verhorst

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 10 / absent: 3

U 1:         CAC-CACIB BOB Sweet Virginia des

                Ausons du Vert, Eig. S. Laignel

U 2:         res. CAC-CACIB Vickey Promise of

                Gold, Eig. J.F.L. Witjes

U 3:         Bell Isle's Newf's Dark Rose,

                Eig. A.A.W. Ligtenberg

U 4:         Navaisha’s Apache Onikeh,

                Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:            Black Bears Avenue's Double Dee,

                Eig.: Th. & A. Vroom

U:            Littlecreek's Kleine Compagnie,

                Eig. B.J. Blijham

ZG:         Lubaszka Asisha de Empyrée,

                Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 2

U 1:         Amber Lady fan de Bearehûntsjes,

                Eig.: F. Jorna

U 2:         Kiki van de Bisschopsberg,

                Eig.: P. van Velse- Oostra

 

Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 2 / absent: 1

G 1:         Averil Angel v.d. Turfhoeve

                Eig.: R.J.C. Corvelijn