Berghem 29-05-2005 CAC-CACIB

 

Met dank aan Gerda van de Vegt

Berghem 29-05-2005 CAC-CACIB
Keurmeester: dhr. P. Roosenboom
aantal deelnemers: 39

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1
VB1:     Queenslands Mister Gentle,

Eig.: T. Houtzager

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 9

U 1:         CAC-CACIB BOB Leguardo Della

                Casa delíOrso,

                Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 2:         res.CAC-CACIB Dartagnon-Mac

                vom Felsbachtal,

                Eig.: M. & N. Kroon

U 3:         Amish du Jardin de l'Ours,

                Eig.: M. Desard
U 4:         Tiamo v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

U:            Cannon Bearís Topping the Bill,

                Eig.: A. Ligtenberg

U:         Olivier Bommel v.d. Berenstal,

                Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U:            Aragon Ochtendrood,

                Eig.: P.A.C. Sanders

ZG:         Djerba v.d. Turfhoeve,

                Eig.: G.& E. de Keyzer-v. Endert

ZG:         Chatkantarra Luque,

                Eig.: M. Franken 


Reuen jongehondenklas:

aantal deelnemers: 3

U 1:         Gonzo v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof

ZG 2:      Umi bears Eros,

                Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

ZG 3:      Chounicís Sietse,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

 

Reuen Jeugdklas
aantal deelnemers: 2

U 1:      Vidar S. v.h. Hoogveen,

            Eig.: R. & W. van Gestel

U 2:         First Impression v.d. Newfysingel ,

            Eig.: M.E.F. v. Santvoort

 

 

Teven openklas:

aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1:         Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice,

                Eig.: A. Vuurman

U 2:         Xhayenne from Boboís Home,

                Eig.: M. Peters-Backus

U 3:         Belle Isle's Newf's Dark Rose,

                Eig.: A.  Ligtenberg

U 4:      Izwatyawan Black Widow,

            Eig.: M. Vreeker

U:         Fleur v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG:         Especially Eyore off Kosa's Place,

                Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen

 

Teven jongehondenklas:

aantal deelnemers: 6

U 1:         Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:      Englee vd Mosa Flu,

            Eig.: H. Vermeulen

U 3:         Chounicís Jane,

                Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 4:    Nalle v. Tiroca,

            Eig.:  H. Pol en A. Paulissen

ZG:      Serra-Do-Mar Chuma,

            Eig.: H. Pol en A. Paulissen
G:        High Secret Unexpected,

                Eig.: M. Franken 


Teven jeugdklas:

aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1:      Wiske v.h. Hoogveen,

                Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2
:      Beau v.ít Hunzedal,

                Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 3:         Mi Abishakira Della Casa del'Orso,

                Eig.: M.R.M. Prins

U 4:      Noortje v.d. Turfhoeve,

                Eig.: A.F. Bultman

ZG:      Hindi v.d. Portlandse Beer,

                Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG:      Chatkantarra Oiyokipi Suka,

                Eig.: Y. Buijvoets

ZG:         Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer,

                Eig.: M. Davids

Teven kampioensklas

Aantal deelnemers: 2
U 1:         CAC-CACIB Tosca v.h. Hoogveen,

                Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof     
U 2:      res.CAC-CACIB Ashley v. Lautestal,

            Eig.: P. Ludes