Almere 25-06-2006 CAC

 

 

 Met dank aan Gerda van de vegt

Almere 25-06-2006 CAC

Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier

aantal deelnemers: 38


Reuen babyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1.:   Beste Baby

            Bandit v.d. Goudkust,

            Eig.: H.G. v. Wezep

 

Reuen openklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:      CAC BOB BIS

            Bono v.d. Turfhoeve,

            Eig.: A. Bultman

U 2:      Chounic’s Sietse,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U 3:      Leguardo Della Casa del’Orso,

            Eig.: W. A.H.A. de Laat

ZG 4:    Balou,

            Eig.: K.C. v.d. Hoek

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 4

U 1:      Captain Odin v. Schoonouwen,

            Eig.: R.C. Doldersum

U 2:      Tom Olivier v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

ZG 3:    Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: E.M. Zegers

ZG 4:    Merwediek’s Amazing Santo Arturo,

            Eig.: A.M.J. Pranger-v. Bolderik

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1:      Ambassador v. Borghende,

            Eig.: M. & G. Hesen

ZG 2:    Great-Gandor Pearl of the Sweet

            Lake,

Eig.: G.M. Wilschut

G:        Navaisha’s Beothuk Brutus Marasz,

            Eig.: B. Bader

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:      res. CAC

            Dartagnon-Mac vom Felsbachtal,

            Eig.: M. & N. Kroon

   

Teven openklas

aantal deelnemers: 14

U 1:      CAC

            Fiona v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:      Black Nose Dancer Amo Aislinn

            Alice,

Eig.: A. Vuurman

U 3:      Kiki Bella v.h. Turfveld,

            Eig.: W.J. v. Dooren

U 4:      Ulyssa Yara v.d. Goudkust ,

            Eig.: D. de Vente

U:         El Perro Sympàtico’s Gesha,

            Eig.: J. Dijkstra

U:         Chounic’s Jane,

            Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U:         Navaisha’s Apache Maksumi,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG:       Navaisha’s Apache Onikeh,

            Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG:       El Perro Sympatico’s Haidske,

            Eig.: J. Dijkstra

ZG:       Ulani v.d. Goudkust,

            Eig.: J.H.C. Hartkamp & M. Kroon

ZG:       Dulcie from the Black Horse,

            Eig.: R. Brouwer
ZG:       Marit Bär vom Rodebachtal,

            Eig.: E.M. Zegers

ZG:       Kiki v.d. Bisschops ber g,

            Eig.: P. van Velse- Oostra

G:        Kimmie,

            Eig.: K.C. v.d. Hoek

 

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1:      res. CAC

            Merwediek’s Amazing Camilla,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeien

U 2:      Indra v.d. Portlandse Beer,

            Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3:      Merwediek’s Amazing Sem,

            Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeien

U 4:      Odina du Coin de Menthe,

            Eig.: P. v. Velse-Oostra

U:         Bear Kim ber ly v.d. Zwarte Gigantjes,

            Eig.: C.B. Kloot-Stigt

ZG:       Oxanne du Coin de Menthe,

            Eig.: P. v. Velse-Oostra

ZG:       Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti,

            Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 2

U 1:      Viënna v.d. Turfhoeve,

            Eig.: M.B. v. Kolck

ZG 2:    Jessie from Mariner’s Place,

            Eig.: N.W. Volmerink