Uitslagen Clubmattch Zutphen 2006

 

 

   Met dank aan Gerda van de Vegt

Uitslagen KCM, 26 maart 2006

REUEN OPENKLAS, Keurmeester : Mevr. B. Møller Hansen (DK)

Ingeschreven: 41 – absent: 4

 

U1, CAC, Clubwinnaar 2006: Kamp. Dartagnon-Mac v. Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

 

U2: Leguardo Della Casa del'Orso, Eig.: Fokker

 

U3: Castaar Du Jardin De L'Ours, Eig.: Fokker

 

U4: Kamp. Amish du Jardin de L'Ours, Eig.: M. Desart

 

U: Olivier Owen van het Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus

 

U: Mister Skipper King of Helluland, Eig.: P. Bogaerts en B. Siklosi

 

U: Kamp. Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. v. Doorn-Lakeman

 

U: Orongo-Simba van Tiroca, Eig.: Fokker

 

U: Diesel van Rasta’s Home, Eig.: C.J. de Groot

 

U: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: Fokker

 

U: Cedric from the Bear Lake, Eig.: P. Barink

 

U: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.E. Hilkhuysen-Wiessenhaan

 

U: Black Houdini's Heal The World, Eig.: Van Haeren-Wanten

 

U: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs

 

U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Elings

 

U: Otello Dako van Tiroca, Eig.: Fokker

 

U: Kamp. Zzking of the Heath Lake, Eig.: Huyskens-Coenen

 

U: Nando du Coin de Menthe, Eig.: Fokker

 

U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: Fokker

 

U: Aidan from Tibo’s Rascals, Eig.: Fokker

 

U: Chounic’s Sietse, Eig.: Fokker

 

U: Umi Bears  Eros, Eig.: Fokker

 

U: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

 

U: Nosey Sulley of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles

 

U: Sam van het Hoogveen, Eig.: W.M. Verbeek

 

ZG: Gonzo van de Portlandse Beer JW’04, Eig.: Fokker & T. v.d. Kerkhof

 

ZG: Umi Bears Branco, Eig.: B. Oonk

 

ZG: De Hulpe’s Mister BodoEig.: J.G.A. & L.M. Stommels

 

ZG: Filmstar Frodo of the End of the Line, Eig.: C.D. Scholten & H.M. Prins

 

ZG: Elroy van het Fariahof, Eig.: Fokker

 

ZG: Argos Pearl of the Sweet Lake, Eig.: S. Noordzij

 

ZG: Eros van de Turfhoeve, Eig.: J. van Gool

 

ZG: Giant Baloe van de Berenstal, Eig.: Y. Schipper-Bergman

 

ZG: Navaisha's Apache Redley, Eig.: P. v.d. Blom

 

G: Marmo Della Casa del'Orso, Eig.: Fokker

 

G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

 

G: Umber van het Hoogveen, Eig.: T. Langendoen

 

 

REUEN JONGE HONDENKLAS, Keurmeester : Mevr. G. Brouwer

Ingeschreven: 13 – absent: 2

 

U1, Res.CAC: Bono van de Turfhoeve, Eig.: Fokker

 

U2: Vercordia’s Don Quichot, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele

 

U3: Dkyrios from the Human Bears, Eig.: Borgers-van Eyken

 

U4: Nedetta Della Casa del'Orso, Eig.: Fokker

 

U: Zidane van de Goudkust , Eig.: Fokker

 

U: Remo van de Turfhoeve, Eig.: W.H. Ydema

 

ZG: De Veldliggers Dazzle Djahil, Eig.: M. v. Dijk

 

ZG: Pietersen van Flynn-I-Noor, Eig.: P. Barink

 

ZG: Queenslands Mister Gentle , Eig.: T. Houtzager

 

ZG: Gismo Pearl of the Sweet Lake, Eig.: T. Oonk

 

ZG: De Veldliggers Danco-Chester, Eig.: W. Struik

 

REUEN JEUGDKLAS, Keurmeester : Dhr. M. v.d. Weijer

Ingeschreven: 26 – absent: 4

 

U1, beste jeugdhond: Ambassador van Borghende, Eig.: M.& G. Hesen

 

U2: Poemba van het Knosselbos, Eig.: Mourik-v.d. Veer

 

U3: Atilla Gábor van Borghende, Eig.: C. Hoogland

 

U4: Irwin van de Portlandse Beer, Eig.: J.M.A. Peijen

 

U: Procyon van het Knosselbos, Eig.: N. Mahieu

 

ZG: Tom Olivier van het Turfveld, Eig.: Fokker

 

ZG:Raya Balou van Tiroca, Eig.: A.F.J.M. Borrenbergs

 

ZG: Prins Moby v.d. Berenstal, Eig.: Y. Schipper-Bergman

 

ZG: Captain Onslow van Schoonouwen, Eig.: H.P.J. Haegens

 

ZG: Quizmaster Ziggy van het Turfveld, Eig.: O.O. Jacobs

 

ZG: Cisko van Schoonouwen, Eig.: R. Annys & P. Stijvoort

 

ZG: Captain Odin van Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

 

ZG: Pronto Bono van het Knosselbos, Eig.: V. v. Tiggelen

 

ZG: Gaetano Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

 

ZG: Ma Alihi-Bär von St. Clemens, Eig.: K.H. Jacobs

 

ZG: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: Fokker

 

ZG: Inouk van de Portlandse Beer, Eig.: S. Verstraten

 

G: Navaisha's Beothuk Brutus Marasz, Eig.: B. Bader

 

G: Skogbjǿrnen’s Lord Timothy, Eig.: S. & E. Horn

 

G: Artan of the Northern Hill, Eig.: Fokker

 

G: Skogbjǿrnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

 

G: IJzo van het Wijkse Bos, Eig.: G. ten Cate

 

REUEN PUPPYKLAS, Keurmeester :  Dhr. E. Wieldraaijer

Ingeschreven: 20 – absent: 2

 

VB1, Beste pup: Ewing JR of the Heath Lake, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens

 

VB2: Belle Isle's Newf’s I am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg / Koene

 

VB3: Belle Isle's Newf’s Start me Up, Eig.: A Ligtenberg / Koene

 

VB4: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. Colijn

 

VB: Douglas vom Yukon, Eig.: J. van Gool

 

VB: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik

 

VB: Heer Hunter van de Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

 

VB: Quintus van de Zwarte Gigantjes, Eig.: H. Lansink-Koerselman

 

VB: Buddies For Ever Ethan, Eig.: Loddewykx Jentl-Van Haeren

 

VB: Buddies For Ever Excalibur, Eig.: Pyrditruys-Masset

 

VB: Amigo Kedoef of the Yunty Bear, Eig.: M. Meyer-Hierck

 

VB: Emiel van Asbjørn, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

 

VB: Belle Isle's Newf’s Love is Strong, Eig.: L. Zeinstra

 

B: Amadeus Koda of the Yunty Bear, Eig..: C. Wijker

 

B: El Corsario’s Orben Boedha, Eig.: R. Okken & K. Westerhuis

 

B: Alex Balou of the Yunty Bear, Eig.: S. van Meerwijk

 

B: Akino of the Yunty Bear, Eig.: F. Merts

 

B: El Diablo van Asbjørn, Eig.: K. Boekholt

 

REUEN VETERANENKLAS, Keurmeester : Dhr. P. Møller Hansen (DK)

Ingeschreven: 8 – absent: 2

 

U1: Multi.Kamp. Bruder Ludvig Bär vom Gelderland, Eig.: G. & S. Dragon

 

U2: Lord Loki van het Turfveld, Eig.: Fokker

 

U3: Eduard van het Wijkse Bos, Eig.: Fokker

 

U4: Oak Folk’s Magno Terra Nova, Eig.: L.J. Vis & C.C. Vis-Kools

 

U: Elkjar van de Dulver, Eig: J. & L. Stommels

 

U: Tyouk du Jardin de L'Ours, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre

 

TEVEN OPENKLAS, Keurmeester:  Dhr. H. Kroos (D)

Ingeschreven: 45 – absent: 6

 

U1, CAC: Chatkantarra Nenya, Eig.: P. Bogaerts en M. Hoffmann

 

U2: Beau van ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. van de Beek

 

U3: Victoria van het Turfveld, Eig.: Fokker

 

U4: Amber Lady fan de Bearehûntsjes, Eig: Fokker

 

U: Mona Lisa Della Casa del'Orso, Eig.: Fokker

 

U: Sharira Cariño from Mariners Place, Eig.: Fokker

 

U: Hester van het Wijkse Bos, Eig.: Fokker

 

U: Djubilee Djuba van Asbjørn, Eig.: Fokker

 

U: Englee van de Mosa Flu, Eig.: Fokker

 

U: Daylight from Newfy’s Fortune, Eig.: K. Pieper

 

U: Kwinta Kyra van Wikinger-Vinland, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen

 

U: Chounic’s Jane, Eig.: Fokker

 

U: Gentle Ascha v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.S. Nieuwland

 

U: Kamp. Eega Berenbont JW'00, CW02, W'03, Eig.: Fokker

 

U: Ulyssa Yara van de Goudkust, Eig.: D. de Vente

 

U: Fiona van de Portlandse Beer, Eig.: Fokker

 

U: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer-van Leenen

 

U: Belle Isle Newf’s Sea of Delight, Eig.: Fokker

 

U: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: Fokker

 

U: Nalle van Tiroca, Eig.: H. Pol & A. Paulissen

 

ZG: Good Choga of Woodworker's Farm , Eig.: T. Vermeulen

 

ZG: Nanoek Promise of Gold, Eig. T. Oonk

 

ZG: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve, Eig.: C.Y. van Vliet

 

ZG: Kiki Bella van het Turfveld, Eig.: Fokker

 

ZG: Noa the Emperor's Companion, Eig.: S.E. de Gries-de Zwart

 

ZG: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot

 

ZG: Dana van Rasta’s Home, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok

 

ZG: Beauty-Deni Bleu Hils of Couteau, Eig.: Fam. R. v.d. Beek

 

ZG: Cuppendales Que Sera Sera, Eig.: Fokker

 

ZG: Esmee van de Weeze Beek, Eig.: Fokker

 

ZG: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork

 

ZG: Dana van Asbjørn, Eig.: Fokker

 

ZG: Lubaszka Abisha d'Empyrée, Eig..: T.J. Molkenboer

 

ZG: Queenslands Very Special Moment, Eig.: Fokker

 

ZG: Björka van het Turfveld, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

 

G: Dulcie from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer

 

G: Indy van het Knosselbos, Eig.: Fokker

 

G: Lady de Heicopper, Eig.: A. Disco-Verhoef

 

Geen kwal.: Chrystal from Kobold’s Home, Eig.: Fokker

 

TEVEN JONGE HONDENKLAS, Keurmeester : Dhr. E. Wieldraaijer

Ingeschreven: 16 – absent: 2

 

U1, Res.CAC: From Cordie Creek Debby, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens

 

U2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

 

U3: Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: Fokker

 

U4: Waythopi Sarafi van de Foekjuffer, Eig.: M. Davids

 

U: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen

 

U: New Found Love’s Akira Abajomy, Eig.: Fokker

 

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

 

U: Wiesje van de Goudkust, Eig.: Fokker

 

U: Nesta van het Turfveld, Eig.: Fokker

 

U: Qwistut van Tiroca, Eig.: F.A. v. Hamont

 

ZG: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: Fokker

 

ZG: Ebony from the Bear Lake, Eig.: Fokker

 

ZG: Indian Summer van de Ekamp Hoeve, Eig.: J.H.C. Hartkamp & D. de Vente

 

ZG: Anouk Moos van de Wouden, Eig: C. Huyser

 

TEVEN JEUGDKLAS, Keurmeester :  Dhr. P. Møller Hansen (DK)

Ingeschreven: 23 – absent: 1

 

U1: Dianah, Eig.: K. Deleye

 

U2: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: Fokker

 

U3: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: Fokker

 

U4: Henri + Eliza’s Kuma, Eig.: M. Kempkes

 

U: Inky Lady van het Wijkse Bos, Eig.: R. Elsbeek

 

U: Adinda Caresse van Borghende, Eig.: J.G. van Eerden-Lammers

 

U: I am Who I am Guard’s of the Cauliground, Eig.: Fokker

 

U: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W. Theunissen

 

U: Indra van de Portlandse Beer, Eig.: Fokker

 

ZG: Skogbjǿrnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins

 

ZG: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: Fokker

 

ZG: Chanouck van Schoonouwen, Eig.: J.S. Nieuwland

 

ZG: Shifra Sija of Abisha’s Place, Eig..: Fokker

 

ZG: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop en D.A.A.M. Mijland

 

ZG: Prinses Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag-van Dijk

 

ZG: Gingir van de Weeze Beek, Eig.: Fokker

 

ZG: Independent Queen von der Ruhraue, Eig.: Fokker

 

ZG: Diesel, Eig.: Fokker

 

ZG: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij

 

ZG: Bo la Swing , Eig.: S.M. Bouhuijzen

 

ZG: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

 

ZG: Vanessa von Rotenfelde, Eig.: R. & N. Porsdorf

 

TEVEN PUPPYKLAS, Keurmeester : Mevr. G. Brouwer

Ingeschreven: 16 – absent: 3

 

VB1: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: Fokker

 

VB2: From Cordie Creek Eberia, Eig.: Fokker

 

VB3: Odina du Coin de Menthe, Eig.: Fokker

 

VB4: Bear Kimberley v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. Kloot & W. Kloot

 

VB: Oxanne du Coin de Menthe, Eig.: Fokker

 

B: Ayka von der Methlinger Tannen, Eig.: J.G.J. van Doorn

 

B: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: Fokker

 

B: Birit van de Wouden, Eig.: A de Kort

 

B: Bravehearts Blind Date, Eig.: R. & N. Porsdorf

 

B: Apple of the Yunty Bear, Eig.: Fokker

 

B: Anoek Maud of the Yunty Bear, Eig.: C. v.d. Steen

 

B: Anoushka Noah of the Yunty Bear, Eig.: P. Hollander

 

B: Viënna Baila van Tiroca, Eig.: L. Decker

 

TEVEN VETERANENKLAS, Keurmeester : Dhr. E. v.d. Weijer

Ingeschreven: 8 – absent: 2

 

U3: Beauty Bo van het Wijkse Bos, Eig.: G.M. de Groot-Root

 

U: Anisa-Kirby of Bodily, Eig.: Fokker

 

U1: Kamp. Editha van de Dulver, Eig: Fokker

 

U2: Raisa van het Hoogveen, Eig.: Fokker

 

ZG: Bo Della Casa del'Orso Bsg’96 VDH ch., Eig.: Fokker

 

U4: Bresbears Deni, Eig.: Fam. R. v.d. Beek

 

 

Kind-Hond-Show:

 

  58    Jorg Borrenbergs                  10 jaar       Raya Balou van Tiroca                         Beer

  65    Nikki Annys                         10 jaar       Cisko van Schoonouwen                       Heks

  86    Demi Lansink                       7 jaar        Quintus van de Zwartegigantjes             Prinses

  98    Danouda Meyer                   8 jaar        Belle Isle’s Newf’s Gimme Shelter        Visser

172    Susana Kempkes                  6 jaar        Henri + Eliza’s Kuma                           Prinses

182    Hannah Sofie Schöninger      9 jaar        Independent Queen von der Ruhraue       ???