Utrecht 28-10-2006 CAC-CACIB

 

  Met dank aan Gerda van de Vegt

Utrecht 28-10-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: Mw. C. v. Dooren-Vonk

Aantal inschrijvingen: 54

 

Reuen openklas

aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1:     res. CAC – res. CACIB

             Ustin Matisse v.h. Hoogveen,

             Eig.: G. Ellings & G. Rienstra

U 2:     Otterbay Lord of the Dance,

             Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

U 3:     Vidar S. v.h. Hoogveen,

             Eig.: R. & W. van Gestel

U 4:     Gonzo v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
ZG:      Great-Gandor Pearl of the Sweet

             Lake, Eig.: G.M. Wildschut

             & M.G. de Boer
ZG:      Poemba v.h. Knosselbos,

             Eig.: L. & J. van Mourik
ZG
:      Krisiun Kaio v.h. Turfveld,

             Eig.: R.J.H. v. Hees

ZG:      Zidane v.d. Goudkust,

             Eig.: J.H.C. Hartkamp

ZG:      Xanneman’s Son from Bobo’s Home,

             Eig.: E. Geudens

G:         Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

             Eig.: J. Padding

 

Reuen jongehondenklas

aantal deelnemers: 7

U 1:     Ambassador v. Borghende,

             Eig.: M. & G. Hesen

U 2:     Atilla Gàbor v. Borghende,

             Eig.: C. Hoogland

U 3:     Yannick v.h. Hoogveen,

             Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 4:   Troy from Mariner’s Place,

             Eig.: F.S. Wijmans & A. Weggen

ZG:      Captain Odin van Schoonouwen,

             Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG:      Bobo v.’t Stolzhof,

             Eig.: R. Bloem-Lubbes

G:         Queenslands Mister Gentle,

             Eig.: T. Houtzager

 

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 3

ZG 1:   Pooh Bear’s Eros,

             Eig.: W. & M.E. Colijn

ZG 2:   Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch,

             Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG 3:   Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

 

Reuen kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     CAC-CACIB BOB 1e in rasgroep 2

             Hiermee Internationaal kampioen

             Olivier Bommel v.d. Berenstal,

             Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

   

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 5

VB 1:   beste pup. 2e pup in erering

             Boet v.d. Goudkust,

             Eig.: H. v.d. Schoot

VB 2:   Romanov v.d. Berenstal,

             Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
VB 3:   Beamer Jelängerjelieber,

             Eig.: R. Mandersloot

B 4:      Vercordia’s Filou,

             Eig.: E. Geudens

B:         Izwatyawan Evening Rain,

             Eig.: D.H.M. & R. v. Nuijssenborgh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 11 / absent: 2

U 1:     res. CACIB

             Fiona v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:     Marit Bär vom Rodebachtal,

             Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U 3:     Wiesje v.d. Goudkust,

             Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4:     Navaisha’s Apache Maksumi,

             Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U:         Whannes v.h. Hoogveen,

             Eig: G.J. Kamphuis

U:         Ushaya Silke v.h. Hoogveen,

             Eig.: W. Stork

U:         Xeres v.h. Morenhof,

             Eig.: E. Geudens

ZG:      Su Me I Am Guards of the  Cauliground,

             Eig.: J.J.C. Verhorst

ZG:      Sammy from Brenco’s Barn,

             Eig.: A. Radema

 

Teven jongehondenklas

aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1:     Prinses Lizzy v.d. Berenstal,

             Eig.: W.C.M. Theunissen

U 2:     Jessie from Mariner’s Place,

             Eig.: N.W. Volmerink

U 3:     Adinda Caresse v. Borghende,

             Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden

U 4:     Indra v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik

U:         Jamie from Mariner’s Place,

             Eig.: F.S. Wijmans

ZG:      Dianah,

             Eig.: K. Deleye

ZG:      Blossom v. ’t Stolzhof

             Eig.: R. Bloem-Lubbes

G:         Shifrah Sya of Abisha’s Place,

             Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 4

U 1:     res. CAC

             Merwediek’s Amazing Sem,

             Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeien

U 2:     Ocean Sun van Nikita´s Berenbrigade,

             Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

U 3:     Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes,

             Eig.: C. & W. Kloot

U 4:     Azurra v.d. Dulver,

             Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

 

Teven kampioensklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     CAC-CACIB

             Izwatyawan Black Widow,

             Eig.: M. Vreeker

 

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 1

VB 1:   Izwatyawan Earth Angel

             Eig.: J.J.C. Verhorst

 

Teven veteranenklas

aantal deelnemers: 1

U 1:     Editha v.d. Dulver,

             Eig.: A.M. de Haan-v. Peer